• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Cipsoft

Thc bKw

New Member
Joined
Sep 15, 2011
Messages
5
Reaction score
0
Witam założyłem ten temat aby usłyszeć wasza opinie na temat Cipsoftu dlaczego nic nie robi z coraz to większa ilością serverow Open Tibia w końcu to dla nich strata pieniędzy. Weźcie np pod uwagę WOW'a który zakłada sprawy niektórym z większych prywatnych serverow. Dlaczego wiec Cipsoft nic z tym nie robi?
 
Tibia: kilkanascie tysiecy osob online
WOW: kilkanascie tysiecy milionow osob online
 
I to gracze łamią prawo używając klienta CipSoftu do łączenia się z innymi serwerami niż ich :D
 
i gdyby ni otsy to tibia by już zdechła dawno temu z braku pomysłów. Z resztą już gryzie glebe ,bo z OTS BIZNESU (xD!) odeszło wiele osób.
 
Na ots jest taki biznes ,że szkoda gadać ;d
A Tibia i tak zdechnie przecież ileż można? xd
 
jakby ktoś jeszcze nie zauważył to tibia już prawie wymarła, a już wolę nie myśleć co będzie za rok.


*ciekawi mnie jak będzie z postawieniem priva do d3
 
Wiec tak zacznę od początku mianowicie napisałem maila do Cipsoftu na temat OTS'ow i czy maja zamiar podjąć jakiekolwiek kroki. Ich odpowiedz:

We are aware of the problem. However, keep in mind that we are a small
company and
that these kind of servers are located in countries all over the world.
Court
cases are expensive and it's complicated to take down such servers and
takes time,
plus the law and prosecution is handled differently in other countries.
Please
understand that I cannot tell you anything about ongoing lawsuits.

Kind regards,
Gandareva
Tibia Customer Support

Wnioskuje z tego ze po prostu nie jest to im opłacalne aby ciągać ludzi po sadach ponieważ wydali by więcej pieniędzy na sprawy niż by potem zyskali.
 
O ile sie nie myle to TFS powstal an bazie OTserva...
tru.

#Temat
Moim zdaniem OTSy mają pozytywny wpływ na tibię, bo przyciągają osoby, które zakończyły grać na rl, a dzięki grze na ots, która się im w końcu znudzi, wrócą na rl, a takto odejdzie z tibii, ots nie ma, to zapomni szybko :p
 
tru.

#Temat
Moim zdaniem OTSy mają pozytywny wpływ na tibię, bo przyciągają osoby, które zakończyły grać na rl, a dzięki grze na ots, która się im w końcu znudzi, wrócą na rl, a takto odejdzie z tibii, ots nie ma, to zapomni szybko :p

No bo tak jest, ekipy z rl tibii chodzą sobie po otsach dla zabawy, żeby trochę od real odpocząć lub wybocić chara.
 
Cip Soft może gówno zrobić ownerom otsów, a graczom grającym w otsy jedynie siku do nocnika.

wolę nie myśleć co będzie za rok.

z otsami może będzie lekki kłopot (elf bot) za to Cip Soft dzięki updatom przetrwa sporo czasu.
 
Last edited:
Pff a co to za problem dodać nowe items do tibii 8.60? Jakoś dodałem, wygenerowałem items.otbm, dałem tibia.dat i tibia.spr paru kumplom i wszystkim działał elf bot pod to, na nowych items, outfitach itd. Tylko trochę pracy przy tym jest, tak wyciągać z nowych clientów i wsadzać do starych, ale się da ;]
 
Cip Soft może gówno zrobić ownerom otsów, a graczom grającym w otsy jedynie siku do nocnika.



z otsami może będzie lekki kłopot (elf bot) za to Cip Soft dzięki updatą przetrwa sporo czasu.


*updatom


wątpię, 2012 rok to diablo 3, guild wars 2, blade&soul, może webzen wypuści c9 więc gracze będą mieli w co grać, a tibia odejdzie w zapomnienie
 
Niestety tibia wymiera. Ale czasu nie cofniemy, po prostu nawet gdyby zmiany byłyby "trafniejsze" to dla nas to nie byłoby juz to samo co na początku
 
Niestety tibia wymiera. Ale czasu nie cofniemy, po prostu nawet gdyby zmiany byłyby "trafniejsze" to dla nas to nie byłoby juz to samo co na początku

a zarobki na paccach tibia.com dziwnym trafem wzrastaja
 
a zarobki na paccach tibia.com dziwnym trafem wzrastaja

skąd masz takie informacje?

Nie wiem jak jest w obecnej chwilii ale miesiąc bądź dwa miesiące temu dużo teamów odchodziło na rl, ponieważ 90% dzisiejszych otsów pada po kilku dniach
 
Back
Top