• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Co byście zrobili gdyby...

Keram

Member
Joined
Jan 8, 2012
Messages
491
Reaction score
12
Location
DUBLIN
Tak sobie wszedłem na otlnadzie w tematykę Tibii i był tam temat a w nim link do tego:
Tibia - Free Multiplayer Online Role Playing Game - Community

podejrzewam, że właściciel konta jak odkryje co się stało z jego kontem to ja nawet nie chce wiedzieć co on zrobi. Szczerze z całego serca mu współczuję.

Zrookowanie takiego konta zajęło komuś prawie 3 godziny, .... straszne, prawda? :/

co wy byście zrobili jakby to był wasz char? :p Te wszystkie przegrane godziny, dni, tygodnie, miesiące. Zamiast np. gdzieś czasami wyjść to wybraliście expienie, tyle spędzonego czasu w jeden dzień nagle puff... wszystko na marne.. Takie konta są tyle warte, że nawet nikt ich nie wystawia na allegro bo nikogo na nie nie stać i ludzie się boją kupować takie wysokie levele bo boją się je stracić.
 
Hakowali mnie już pare razy (pozdrawiam OwnTibie, która pozdrowiła mnie kilka lat temu). Ale wiadomo, nic wielkiego.

Co do wysokich lvli, to ja bym chyba nawet tyle nie chciał wbić. Gdybym jednak miał taki lvl i go stracił to chyba bym zalał Cipsoft prośbami o cofke ;D
 
Hahaha :D nie umiał bym grać tyle i tak długo w tibie, ale jak już to nie wiem rozjebał bym coś za pewne i żył dalej.
 
Hakowali mnie już pare razy (pozdrawiam OwnTibie, która pozdrowiła mnie kilka lat temu). Ale wiadomo, nic wielkiego.

Co do wysokich lvli, to ja bym chyba nawet tyle nie chciał wbić. Gdybym jednak miał taki lvl i go stracił to chyba bym zalał Cipsoft prośbami o cofke ;D
hakowali ci kurwa dwudziestki...
ale kurna no szkoda szkoda no gościa frajery takie rokują
 
CipSoft powinien zrobić jakiś system anty rook, coś na przykładzie jeżeli postać padnie x razy w ciągu y minut hasło się zmienia i wysyła na email, lub coś w tym stylu. Na pewno pomogłoby to chociaż trochę, bo wchodzi taki skurwiel, nie dość, że kradnie przedmioty to jeszcze niszczy postać.
 
CipSoft powinien zrobić jakiś system anty rook, coś na przykładzie jeżeli postać padnie x razy w ciągu y minut hasło się zmienia i wysyła na email, lub coś w tym stylu. Na pewno pomogłoby to chociaż trochę, bo wchodzi taki skurwiel, nie dość, że kradnie przedmioty to jeszcze niszczy postać.

No raczej pierw kradnie, a po tym to nie ma co zbierać. A Antyrook na ile dedów? Na bossach czasami bloker sie składał często (teraz to nie wiem), także myśle, że to by nie wystarczyło.
 
CipSoft powinien zrobić jakiś system anty rook, coś na przykładzie jeżeli postać padnie x razy w ciągu y minut hasło się zmienia i wysyła na email, lub coś w tym stylu. Na pewno pomogłoby to chociaż trochę, bo wchodzi taki skurwiel, nie dość, że kradnie przedmioty to jeszcze niszczy postać.

Ja bym bardziej celował w taki system, że idzie się zalogować tylko i wyłącznie z danego IP, które można zmienić tylko i wyłącznie przez emaila. Mały problem by był z graczami ze zmiennym IP, ale cipkisoft by coś wymyślił. Takie rozwiązanie zakończyło by wiele problemów, hacki, rokowanie postaci.
 
Ja bym bardziej celował w taki system, że idzie się zalogować tylko i wyłącznie z danego IP, które można zmienić tylko i wyłącznie przez emaila. Mały problem by był z graczami ze zmiennym IP, ale cipkisoft by coś wymyślił. Takie rozwiązanie zakończyło by wiele problemów, hacki, rokowanie postaci.

pierdolenie, wystarczy, że by była opcja wpisania 3 passwordu i to by łączyło z serverm i zapisywało IP i ten password nie przechowywał by się dalej w cliencie tzn nie dałoby się go odczytać hakerowi jak ktoś by był w grze. czy coś podobnego ;p albo depoty na lockery czy np., że jak zalogujesz do gry i postać jest wylogowana w jakimś "safe zonie" to trzeba wpisać kod, żeby wgl się poruszyć czy zdjąć coś z eq itp. ale cipsoft to cipsoft, przy hackach tracił setki graczy w przeszłości, a teraz hacków jest mało więc będą mieli wyjebane dalej ;p

- - - Updated - - -

hahahahhaha 465 lvl miał typ, pierdolony no lajf, ja nie czaje tego, mi nawet się nie chciało odpalać bota by mi 100 lvle wbijały hah
 
@up: nie no, jak już puścisz bota raz, drugi, piętnasty na tych trollach to w końcu patrzysz "o, kasy już jest sporo, lvl też niezły, może warto by pójść na dc?"
puszczasz na dc kilka tygodni i nagle "ohoho, no to może by teraz na coś innego..."
i tyle
 
@up: nie no, jak już puścisz bota raz, drugi, piętnasty na tych trollach to w końcu patrzysz "o, kasy już jest sporo, lvl też niezły, może warto by pójść na dc?"
puszczasz na dc kilka tygodni i nagle "ohoho, no to może by teraz na coś innego..."
i tyle

nie tam, kiedyś puszczałem na mutated humany jak yala wyszło i na elfy, znudziło mi się, wgl ja wbijałem 90 lvl parę lat, bo poprostu nie rozumiem jak można napierdalać te dragi/orki parę godzin, nie chciało mi się wychodzić nawet tak expić

a teraz gram w lol'a i napierdalam i jest fajnie, a z tibią nigdy tak nie było
 
nie tam, kiedyś puszczałem na mutated humany jak yala wyszło i na elfy, znudziło mi się, wgl ja wbijałem 90 lvl parę lat, bo poprostu nie rozumiem jak można napierdalać te dragi/orki parę godzin, nie chciało mi się wychodzić nawet tak expić

a teraz gram w lol'a i napierdalam i jest fajnie, a z tibią nigdy tak nie było
ale nie "napierdalasz parę godzin" tylko tacy ludzie stawiają bota i sobie idą do szkoły/pracy/whateva
 
ale mi się nawet nie chciało, to czemu ty nie stawiasz bot'a ??? czy może stawiasz zakiusku, to forum poczęści niby o ots'ach itp. więc też i o cipsofcie to czemu nie botujesz? a moze jestes zlym botem?
 
ja nie zostawiam kompa jak wychodzę, bywały jakieś low lvle na trollach jak coś oglądałem, 1 sztuka na raz i tyle
 
Ja bym miał wyjebane a nawet bym się ucieszył że więcej już się nie muszę pilnować przed keyami - i tak mi się nie chciało grać jak miałem wszystkie addony z 7.8 prócz mage hata oraz wiele nowych outfitów i addonów do 9.44, oaka, taski, inq, poi, dobre skille, 270 level i 4 rzadkie mounty z 8.7, tylko szkoda by było kasy ze sprzedaży postaci.
4 zmarnowane lata(z przerwami) więcej się do żadnego mmo nie pcham jako gracz, dotarło do mnie że to strata czasu.
 
Z tego co pamiętam to po tym jak dostałem deleted za dash na 45 sorcu na infenie to zaraz zrobiłem następnego.

Podejrzewam ze koles wyjdzie z domu , bedzie przerazony tym wielkim swiatem i rozbudowanym systemem przyrody , interakcja z graczami stanie sie wysoce inwazyjna.
 
To jest normalne, zdarza się tak, komuś zaufasz albo kupił konto ewentualnie toczycie wojne a ktoś ma dostęp do konta, spotkałem kilka takich przypadków.

Ja nie współczuje taka jest ta gra ^_^

Wystarczy że w swojej karierze miałem 2 delete (217 ED oraz 280ED) , dlatego uważam że to gorsze od zrokowania chara, wystarczyło że kiedyś bociłem miałem warna, następnie 1 słowo takie jak fuck off i delete.

Ta gra schodzi na PSYYYYY, ale chociaż przestałem w nią grać xd
 
Ja bym miał wyjebane a nawet bym się ucieszył że więcej już się nie muszę pilnować przed keyami - i tak mi się nie chciało grać jak miałem wszystkie addony z 7.8 prócz mage hata oraz wiele nowych outfitów i addonów do 9.44, oaka, taski, inq, poi, dobre skille, 270 level i 4 rzadkie mounty z 8.7, tylko szkoda by było kasy ze sprzedaży postaci.
4 zmarnowane lata(z przerwami) więcej się do żadnego mmo nie pcham jako gracz, dotarło do mnie że to strata czasu.

zacznij grać w lol'a
 
Wczoraj ktos rookowal 380 ms'a jak zobaczylem mial juz 280 lv ....

osobiscie mialem haka pare razy.
1
Gdy nie bylo Twist of fate haka dostalem od "Łukasza Końki" z koszalina numeru tel juz nie mam ;/
po tym jak powiedzialem ze mam jego dane zrokowal chara. zanim zdobylem telefon.... potem mi oddal co prawda 100 paladyna ale stracilem i tak bardzo duzo.

2
200 rp - sprzedawalem chara na otlandzie. Gosc wmawial mi ze mam final warninga. kazal udowodnic przez "Team Viewera" przez co nie wiem jak podlozyl mi keylogera.
co prawda stracilem tylko chara bo spamowal ze jest "hakerem". 10kk zostalo.

Sam hakowalem - projektem Packer reaver - haknalem sporo kont nic z zadnym nie robilem.
najwiekszy lv 240 ale prawie pusty... zrezygnowalem z hakowania bo hakowalem glownie 50+/- lvle co dla nich bylo duzo warte ... dla mnie prawie nic. - wyrzuty sumienia.
 
Back
Top