• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Co jest? wtf?

Szakal

Frank Jaeger
Joined
Apr 16, 2008
Messages
1,338
Reaction score
6
Location
Poland, Lubań.
No więc wczoraj hostowałem swojego wara bez problemu , a dziś cały silnik się a na końcu pokazuje się windowsowskie okienko "Wystapił problem z aplikacja war.exe i zostanie ona zamknięta[...]"

Myślałem ze to może problem z mapa bo bawiłem się nią wczoraj chwile ale jak się pózniej okazało żaden silnik mi się nie włącza :huh:

Pokazuje się wyżej wymieniony błąd i na zmiane "runtime error" , konsola nie wykazuje żadnych błedu co dziwniejsze póki nie klikne na "nie wysyłaj" moge zalogować na ot i normalnie grać z tym ze troche laguje.

beztytuuzti.jpg


Any idea? :confused:

ps. Wczoraj nie miałem prądu a moja bateryjka od biosa nie trzyma wiec cały bios musiałem od nowa ustawiać i mysle że to od tego się zaczeło... :mad:
 
Last edited:
No więc wczoraj hostowałem swojego wara bez problemu , a dziś cały silnik się a na końcu pokazuje się windowsowskie okienko "Wystapił problem z aplikacja war.exe i zostanie ona zamknięta[...]"

Czemu używasz stylu texona?;D
 
Mam na lapku , na dużym hostuje wara i matka sobie nk przy okazji ogarnia :D

@Donaj
Nie używam stylu Texona gdyż nie jest on dla mnie człowiekiem godnym naśladowania :D

@Down
stop spam :D
 
Last edited:
Czemu aż tak narzekacie na windowsa, ja nigdy nie miałem z nim problemu
 
Chojrak, może mam oryginał ? :p
Tak "ap ropo" (dobrze napisałem?) poza tym, że linux jest darmowy w czym jest lepszy od windowsa?
 
Specjalist wiem, że google istnieje ale wolał bym się dowiedzieć jakie wy macie opinie na temat windowsa i co jest szczególnie gorsze w nim od linuxa zwłaszcza różnic dotyczących stawianiu własnego otsa.

Sherlok masz serwer(dedyk) postawiony na windowsie czy tylko swój własny w tym systemie ?
 
Szakal,
Rekompilnij sobie tfs na dedyku czy tam na czym hostujesz.

@szerlok
Serwery MS stoją na windowsie : o. W zasadzie nie nadaje się on do hostowanie ots, ale co jak co ms robi dobrą robote.
 
Back
Top