• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Co mam zrobić by na moim otsie grało sporo ludzi

Prawda jest taka ze teraz bez dogadania sie z gildiami nie masz szans.
Wbija pojedyncze osoby 80 graczy zobacza ze malo wyjda.
 
Prawda jest taka ze teraz bez dogadania sie z gildiami nie masz szans.
Wbija pojedyncze osoby 80 graczy zobacza ze malo wyjda.

Robisz chujowe serwery, ta Twoja mapa to jedno wielkie gówno, więc czego ty oczekujesz? kiedyś miałeś graczy, prawda ale każdy ich miał, wystarczyło dodać serwer na listę i po 2 dniach grało 150 osób. Teraz serwer musi być dobry, trzeba mnóstwo systemów, eventów, konkursów żeby się rozkręcił a ty co oferujesz? chuja ... Ty nawet dobrego news'a nie umiesz napisać, nie mówiąc już o "obrobieniu ss'ów", jak wchodzę na Twoją stronę to od razu wychodzę, bo patrzeć się na to nie da.
 
Ale ty misje złapałeś z tym spoofem xd

pomóż mi lepiej z tablicą co na support dałem temat, bo kończe tą gnomebase już rewardy zostały i mi nie działa nie wiem czemu xd

#temat

proponuje też nie zrażać się na ilość graczy, więcej kasy da 20 online randomów niż 10 gildii ;* co prawda randomy sprzyjają serverom mającym wiele graczy, alewiesz ;p
 
Prawda jest taka ze teraz bez dogadania sie z gildiami nie masz szans.
Wbija pojedyncze osoby 80 graczy zobacza ze malo wyjda.

Właśnie przez takie myślenie jest jak jest. Godnym przykładem do naśladowania jest administrator Reptery, robił swoje nie zwracał uwagi ze gra mało osób aktualizował serwer każdy gracz miał kontakt z kimś z supportu i serwer się rozwijał i przyciągał coraz to więcej graczy a wiadomo ze zadowolony gracz to powracający gracz i to jest fajne o to właśnie chodzi:). A oczywiście większość z was przez pierwsze dni serwera ocenia jego dalsza przyszłość co jest bardzo ale to bardzo głupie bo jeśli tak każdy by do tego podchodził to na ots listach nie widniał by żaden serwer z większa ilością graczy bo każdy by grał albo na rl tibi bądź w inna grę albo by z tym skończył co by wyszło mu dobre.
 
Prawda jest taka ze teraz bez dogadania sie z gildiami nie masz szans.
Wbija pojedyncze osoby 80 graczy zobacza ze malo wyjda.
Nie miałem punktów na gildie i nie ugadałem się z żadną gildią. Od kilku miesięcy gra 400+ osób.
W którym miejscu zrobiłem błąd? :/
 
Back
Top