• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Co na wakacje...?

rower/bieganie/kajak/plywanie/skuter wodny/nauka latania szybowcem/tibia

0 picia, 0 impr, 0 wycieczek ^_^

by htc desire hd

1MJvO.jpg


dopiero zaczynam biegac

B1XE1.png

xd 6km w godzinę xd wrzuć za miesiąć to zobaczymy czy jakieś tam postępy czynisz czy tylko jednorazowy strzał xd
btw, jakiej aplikacji używasz bo w sumie to jestem ciekaw ile bym przez 1-1.5h przebiegł, a niechcę mi się non stop na bieżni zapierdalać, żeby liczyć kółka
 
xd 6km w godzinę xd wrzuć za miesiąć to zobaczymy czy jakieś tam postępy czynisz czy tylko jednorazowy strzał xd
btw, jakiej aplikacji używasz bo w sumie to jestem ciekaw ile bym przez 1-1.5h przebiegł, a niechcę mi się non stop na bieżni zapierdalać, żeby liczyć kółka


Selvest said:
CycleTracker a na androida to JogTracker

this
 
xd 6km w godzinę xd wrzuć za miesiąć to zobaczymy czy jakieś tam postępy czynisz czy tylko jednorazowy strzał xd
btw, jakiej aplikacji używasz bo w sumie to jestem ciekaw ile bym przez 1-1.5h przebiegł, a niechcę mi się non stop na bieżni zapierdalać, żeby liczyć kółka

wrzucam juz teraz bo nie moglem sie powstrzymac :D (za miesiac tez wrzuce)

8 maj (9.5 kmph srednia predkosc po 6.6km)

hEelu.png



14 maj (10.7 km bez zatrzymywania sie)

eORGv.png


app: CycleTracker Pro (narazie nie ma na warezie (ale jest warta swojej ceny)). Sciagnalem bo byla promocja na appstore
 
Co do aplikacji to polecam Endomondo, z tego co widzę po tych screenach tutaj jest duuużo fajniejsze :)
 
co do tych programów treningowych jest coś na jave bo posiadam samsunga s5620 ;)
 
Elder Czokii nie dość że twój nick jest śmieszny to ten twój magiczny podpis dzięki za dodane żadną reklamą nie pogardzę.
A tak wgl to zawsze tak negatywnie komentujesz otsy jak cię ztyrają? A i wgl co ty taki negatywny do texanki<33 ?
 
@up
Pierdolić to conajwyżej będziesz mógł trzepak w jego dziurkę :D :D

zle sie zrozumielismy;)

jeszcze może dziwkę ale to już chyba taniej postawić jakiejś lasce drinka niż płacić kurwie co cie może jeszcze czymś zarazić

nie no trochę przyjebałem was tym, ale bez kitu, jeden pisze jaki to kozak i podupczy, drugi mu ciśnie, ten pierwszy znowu coś pierdoli i zaraz z normalnego tematu zrobicie znowu temat ze spiną


//temat
planuje poćwiczyć coś, a jak znowu nie będzie się chciało to gierki zespołowe i bieganie
 
@Seminari
Nie panikuj, będzie dobrze :D

@temat
Ja oprócz tego co pisałem wcześniej mam jeszcze zamiar przez wakacje ostro przykatować jazdę na bmx'ie i jakieś sporty walki...
 
Ja oprócz tego co pisałem wcześniej mam jeszcze zamiar przez wakacje ostro przykatować jazdę na bmx'ie i jakieś sporty walki...
Ja już wiem co ty tam będziesz w domu katować :)
 
Back
Top