• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Co o tym myslicie

Lolek

New Member
Joined
Sep 29, 2008
Messages
298
Reaction score
0
Hi
Mam pytanie do was co o tym sadzicie bo sam nie wiem czy za to sie brac...

Wiec tak Chce postawic debestie by gesior bo mam dosyc tych rl mapek i chce zrobic odmiane. Pamietam jak sam gralem na tym ots i byl ten klimat itp

Wiec prosze o wasze opinie pewnie wieszkosc ludzi wie o jaki ots i mape chodzi.

Madre odpowiedzi mile widziane..
 
Kiedys bylo inaczej ... Nie bylo tych rl map przeciez ludzie to juz staje sie nudne ... Kaczooh tak wgl co z twoim servem ?? (P.S teraz zobaczylem i widze ze startuje to dobrze ;p )
 
Wiesz nie koniecznie musze sam byc w ekipie do tego ots : ) jezeli ktos chetny pisac bo dedyk sie marnuje ;/
 
@marcinek99097
Prawdziwe podejście fachowca. Po co się znać na tym jak ktoś inny zrobi to lepiej. Z własnego doświadczenia wiem, że najlepiej na tym nie wyjdziesz...

Budowa TFS nie jest taka ciężka podstawy c++ i już jakieś własne modyfikacje można zrobić. Lecz wprowadzać zmiany w niektórych miejscach jest bardzo ciężko bynajmniej dla mnie (czytaj lamera :) ).

@temat
Olej tibie idź na siłkę :). Jak chcesz zmarnować kasę, grać sam i przy farcie czegoś się nauczyć droga otwarta.
 
nie mówie ,że ktoś ma za mnie robić , ale i tak nie postawi pro super otsa na 1k graczy , więc z c++ nie potrzebne mu :> dobrze skonfigurować , po wgrywać fixy i gitara , a no olej tą tibie :D , kasy i tak juz kosmicznej nie wyciagniesz :D otsy upadaja ; (
 
Back
Top