• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Co o tym myślicie? : >

Tak fakt faktem tylko co to obchodzi małego tibijskiego poszukiwacza jagód w jaskiniach nawiedzonych przez złego smoka ziewającym ognistymi pikselami którego największym problemem jest wybór kolejnego expowiska i znalezienie odpowiedniego skryptu do elf bota?
 
Tak fakt faktem tylko co to obchodzi małego tibijskiego poszukiwacza jagód w jaskiniach nawiedzonych przez złego smoka ziewającym ognistymi pikselami którego największym problemem jest wybór kolejnego expowiska i znalezienie odpowiedniego skryptu do elf bota?

Nie wszyscy sa tutaj tacy jak Ty.
 
Tak fakt faktem tylko co to obchodzi małego tibijskiego poszukiwacza jagód w jaskiniach nawiedzonych przez złego smoka ziewającym ognistymi pikselami którego największym problemem jest wybór kolejnego expowiska i znalezienie odpowiedniego skryptu do elf bota?

Za ten tekst gdybym mogl dalbym ci milion rep++ :peace::peace::peace:
 
Tak fakt faktem tylko co to obchodzi małego tibijskiego poszukiwacza jagód w jaskiniach nawiedzonych przez złego smoka ziewającym ognistymi pikselami którego największym problemem jest wybór kolejnego expowiska i znalezienie odpowiedniego skryptu do elf bota?
Dobre :D

Edit:

Musiałem użyc tego zwrotu na jednym z moich otsów :D:D:D:DD
 
Last edited:
Tak fakt faktem tylko co to obchodzi małego tibijskiego poszukiwacza jagód w jaskiniach nawiedzonych przez złego smoka ziewającym ognistymi pikselami którego największym problemem jest wybór kolejnego expowiska i znalezienie odpowiedniego skryptu do elf bota?

przestan kozaczyc dzieciaku :)
 
No wiec zaglosujcie na odpowiedniego kandydata, albo namowcie do tego rodzicow i pelnoletnich znajomych. Ogladanie filmikow z YT i narzekanie niczego nie zmienia.

Jak mnie wku*wiaja socjalisci. Glosuję na jkm.
 
Za 4 lata głosuje na tego pana ;)

@dotpay
Najpier ten co wysyła płaci 22% podatku później ty płacisz te 18% a na koniec jeszcze jak chce je wydać to też musisz zapłacić za rzecz z vatem (0-22%).
 
A dotpay placi pracownikom ZUS i inne pierdoly, sprzet, na ktorym pracuja, jest opodatkowany, etc, etc.
 
Co się oszukujemy i tak pan który sam sobie sponsoruje taki spoty itd itp nie wygra ponieważ jest banda mocherów która głosuje za zgodą radia Ma Ryja
 
Co się oszukujemy i tak pan który sam sobie sponsoruje taki spoty itd itp nie wygra ponieważ jest banda mocherów która głosuje za zgodą radia Ma Ryja
Wygrac nie musi tym razem, ale wazne jest pokazanie spoleczenstwu alternatywy. Za 5 lat czesc/wiekszosc babc "Ja na Jarka, bo jest fajny i mu brat umarl" umrze, a obecni nastolatkowie beda mieli prawo glosu.

Niestety, tak dziala d***kracja. "I tak nie wygra, wiec zaglosuje na Jarka/Bronka" i zapewniasz im i ich kolegom ciepla posadke przez najblizsze 5 (ew. 4) latek, popierajac ten system i to, co sie obecnie dzieje.

Mnie to nie pasi, a wam?
 
wiekszosc tych babć ktore tak glosuja za tymi "starszymi kandydatami" glosuja nie ze wzgledu an to co ta osoba potrafi tlyko z wewnetrznego przekonania ze starszy nardziej doswiadczony moze wiecej zdzialac...
w rzeczywistosci nie zawsze tak to działa :x
 
Wygra kaczka lub komorowski bo każdy uważa po co głosowac na innych jak i tak któryś z tych wygra więc głosuje na nich ale jak wszyscy będą tak głosować to napewno nie wygra lub na kaczke "bo jemu brat umarł i się mu należy"
 
Witam. Pierwszy(?) post:)

A ja się zastanawiam jak ma na to spojrzeć człowiek, który dopiero wkracza w tą "wielką" politykę, albo w ogóle się nią nie interesuje..? Co roku dochodzi gro nowych duszyczek, które można do siebie nakłonić jakimiś przedwyborczymi wiecami/ogłoszeniami/zapewnieniami... Ale kogo z młodych coś takiego rusza?

I teraz albo:
1. Idź, głosuj na tego, co miał najlepsze efekty w reklamie,
2. Idź, głosuj na tego, który wciska lepsze bajki o polepszeniu sytuacji w kraju
3. Idź, nie głosuj..
 
Last edited:
Witam. Pierwszy(?) post:)

A ja się zastanawiam jak ma na to spojrzeć człowiek, który dopiero wkracza w tą "wielką" politykę, albo w ogóle się nią nie interesuje..? Co roku dochodzi gro nowych duszyczek, które można do siebie nakłonić jakimiś przedwyborczymi wiecami/ogłoszeniami/zapewnieniami... Ale kogo z młodych coś takiego rusza?

I teraz albo:
1. Idź, głosuj na tego, co miał najlepsze efekty w reklamie,
2. Idź, głosuj na tego, który wciska lepsze bajki o polepszeniu sytuacji w kraju
3. Idź, nie głosuj..

teoretycznie poco mam tam iść skoro niechce głosować??
 
Jednym z przywilejów demokracji jest możliwość wybrania władzy... Fakt, jest to tylko przywilej, ale jakoś zawsze płaczą, jak jest mała frekwencja. Sam nie wiem..
 
Back
Top