• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Co o tym sądzisz?

Donaj

Banned User
Joined
Jan 6, 2010
Messages
943
Reaction score
3
Witam, zrobiłem projekt layouta i chce usłyszeć wasze opinie

Czym wam się podoba, co zmienić, dodać itd.


00119423650111666200.jpg
 
Ah, nie mam pomysłu, muszę zacząć się wzorować na czymś :D
 
Nie podoba mi się jak ten demon jest ucięty masz może jego pełną wersje i wklej tak jakby ten demon się wychylał. ;D Lub skasuj demona i wgraj jakieś fajne tło z jakiejś gry lub czegoś tam ;)
 
po co Ci ten layout jeśli z psd nie umiesz go do (x)html/css przenieść?
tak po za tym chyba nie wiesz ile legalny PS kosztuje ;) 0 szacunku dla autorów
 
po co Ci ten layout jeśli z psd nie umiesz go do (x)html/css przenieść?
tak po za tym chyba nie wiesz ile legalny PS kosztuje 0 szacunku dla autorów

Elf wklep mu bana bo tylko lata i wkurwia ludzi na tym forum...

Umiem zakodować i w css i w html "kokzie". Zajmuje mi to dluższa chwilę, ale się ucze i coraz lepeij mi to idzie. A Tobie proponuje "WYPIERDALAJ",
albo nie wypowiadaj się na moich tematach.

A co do photoshopa, na jakiej podstawie stwierdzasz, że nie mam pełnej wersji?
 
Hail Donaj - Chuck noris 2
Donaj mapper, donaj grafik, donaj lua, donaj php.
To nasz zbawca taaak donaj na prezydenta!

Poddaj sie kolego zajmij sie jedna rzecza a nie odpierdalasz hale w kazdym temacie, co do layouta Paint + obciety demon + tlo nie do wyjebania.
Przyciagnie graczy w huj ! Bo tyle tam jest opcji a grafika az przesiaka wyjebistoscia ahh te detale i profesjonalne wykonczenia.

Odejdz.
 
Nie no Backy się odezwał ze swoimi pro projektami i OTS-ami, lepiej będzie

jak się zamkniesz...

A co ma mappowanie do grafiki? Tworze otsa, mapki a jednocześnie robie Layout(z nudów), może moje projekty nie są jakieś

zajebiste, ale ćwicze i się rozwijam w porównaniu do Ciebie.

donaj lua, donaj php.

Ja php, lua? gdzie?
 
Sory szefie bede sie uczyl od Ciebie.
Nasz projekt OT? zal az tak wam dupy sciska bo mysleliscie ze jestescie jakas konkurecja u nas w miescie?
Nie stety podjoles prace z gnojem 12 letnim co marzenia ma olbrzymie ale wiedzy 0 tak samo z kolegami.

My przynajmniej mamy zespol zgrany a nie lepkow z gima.
Po prostu poddaj sie i przyznaj do porazki bo jak narazie nie zobaczylismy waszego pro wyjebanego projektu.

A co do nazego nowego projektu, jeszcze bedziesz po nocach myslal zaszokowany skad oni maja takie patenty.

Spina przez kabel jset najlepsza, bo nei boli ta?
 
Backy wiesz co moim zdaniem nie powinno cie to interesować co ktoś robi bo to jest jego indywidualna sprawa chce się uczyć wszystkiego na raz niech się uczy. Każdy od czegoś zaczynał i z czasem robił postępy ucząc się na błędach i opiniach innych.
 
Sory szefie bede sie uczyl od Ciebie.
Nasz projekt OT? zal az tak wam dupy sciska bo mysleliscie ze jestescie jakas konkurecja u nas w miescie?
Nie stety podjoles prace z gnojem 12 letnim co marzenia ma olbrzymie ale wiedzy 0 tak samo z kolegami.

My przynajmniej mamy zespol zgrany a nie lepkow z gima.
Po prostu poddaj sie i przyznaj do porazki bo jak narazie nie zobaczylismy waszego pro wyjebanego projektu.

A co do nazego nowego projektu, jeszcze bedziesz po nocach myslal zaszokowany skad oni maja takie patenty.

Spina przez kabel jset najlepsza, bo nei boli ta?

O Czym ty do mnie mówisz?
A co do nazego nowego projektu, jeszcze bedziesz po nocach myslal zaszokowany skad oni maja takie patenty.

Mhm, napewno <lol>

Ile masz lat? że tak spytam?


Mam 2 otsy, kazdy 100+ graczy i nie narzekam. Oba moje wlasne, robione tylko i wylacznie przeze mnie.
 
Zmień kolorki, ja bym spróbował jakąś czerń + ciemną zieleń. ;)
 
Ile masz lat? że tak spytam?


Mam 2 otsy, kazdy 100+ graczy i nie narzekam. Oba moje wlasne, robione tylko i wylacznie przeze mnie.

Podpowiem ze jestem po szkole i mam na tyle lat ze moge Ci mowic lepku.

A tw twoje OT'ski malutkie 100 graczy to moze byc tylko na badanie rynku, do powaznego projektu.
Troche musisz jeszcze tu pobyc zeby wiedziec ocb i co oznacza badanie rynku :(
 
Mhm, Twoja thouria prezentuje Twoje zdolności.


Widac, "Lebku", jak już jesteś po szkole, to proponuje Ci wrócić do niej i nauczyć się pisać poprawnie po polsku :)


03393057958219108574.jpg
 
Back
Top