• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Co sadzicie o moim pomysle na ots ...

Lolek

New Member
Joined
Sep 29, 2008
Messages
298
Reaction score
0
Elo all
Mam taki pomysl i chce zapytac czy on by wypalil :)

Mam zamiar zrobic inna rl mape niz te ktore teraz sa bo juz sa nudne pff

Narazie na rl mapach gra duzo osob i chce zarobic na 2 dedyka i postawic Coustom mape RPG

Ale do rzeczy Chcialbym zrobic 4fun Rl map

Przypomina Inne rl mapy ale Beda rozne fajne skrypty :p

Zrobic np. Ulepszanie broni za pomoca Dzwigni ale oczywiscie nie zawsze sie udaje ;] Zabiera 1cc Dodaje np Fast attack broni +1 Ale gdy sie nie uda spala sie do 0

Inne pomysly to Car system Rollercoster System itp.
Taki 4fun
Jak myslicie graloby duzo osob?

I prosze o rozsadne Odpowiedzi
 
Rzeczywiscie fajne skrypty ... Mi by sie znudzily po 1 dniu ...
Najlepszy "4fun" to war :>

Ale moze dzieci takie jak Ty polkna bakcyla i Ci ten serwer jakos wypali :p
 
Rl MAP serwer 4fun raczej ciężko to widzę ale co do scryptów naprawdę fajne, moim zdaniem warto spróbować
 
Nie, podziała z 5min i jak liczba graczy przekroczy 5 to będzie takie wielkie
YOU ARE PINGED
 
fajne skrypty to takie których nikt inny nie ma.
Fajny - to pojęcie względne :peace: (nie ma prawdy obiektywnej).

Moim zdaniem nie wypali.
Dlaczego? Generalnie ze względu na fakt, że realmap-ek jest już ogromna ilość. U graczy buduje się taki pogląd, że real-mapka każda jest taka sama (to wynika z realiów - tak jest, wszystkie rl-mapki są identyczne, różnią się tylko rate-ami i tym, że to i to na danym działa, a na innym nie - na czym zresztą polega "fenomen" real mapek - dostępność mapki, łatwość w zainstalowaniu, minimalna robota do odklepania przy stawianiu OTS). Gracz wchodząc na real-mapkę nie liczy na skrypty których nie ma na żadnym innym OTS. Gracz liczy na to na co na każdej real mapce.
Kiedyś to już powiedziałem i powiem raz kolejny - Skrypty? Ok, ale na custom-ie.
 
Back
Top