• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Co tam dziubki?

Sasir'

New Member
Joined
Feb 11, 2014
Messages
5
Reaction score
0
Witam, jak tam wygląda obecny rynek OT? Opłacalne to jeszcze, czy już raczej nie?
Pytam, ponieważ postanowiłem wrócić na stare śmieci :)

/Sasir
 
Sasir za starzy jestesmy na to, mlode wilki przejely interes....
 
Odkopałem kilka miesięcy temu swój datapack i zacząłem w nim dziubać, zobaczymy może to dobry moment aby stare koty wróciły na rynek, choć nie wiem czy teraźniejsi gracze w ogóle mnie z czymkolwiek skojarzą, heh.
 
Pamiętam jak Sasir 4 lata temu udostępnił swoją rl mapke (iriana.net) na Olandzie by Dulin nie miał jej tylko dla siebie :p

w zime rynek zawsze opłacalny, tyle ze teraz większość graczy nie patrzy na to jaki masz serwer tylko ilu ludzi online...
 
Nie ile pkt na start tylko jakosc, skrypty itp - przyklad kazdy zna - shadowcores
 
Sasir za starzy jestesmy na to, mlode wilki przejely interes....
To nie sasir, tylko ten przygłup niebieski co nie potrafi ogarnąć otsa od 2 lat i stawia ciągle zbugowany syf na którym grają ludzie, nacieszą się grą 5h a potem ots wybucha.
A domenę wykupił bo wygasłą lub kupił od kogoś.
 
Sasir ty bocie 3 lata temu moją Xenorkę podrabiałeś? oooo tyyyyyyyyyyyyyyyy :eek:
 
Jest ktoś chętny do współpracy przy stawianiu otsa opartego o stary data pack minery? Mam server opłacony na 2 lata i budżet na rozkęcenie... komunikacja skype,ventrilo
 
Back
Top