• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Co tam?

zakius

Enter the Ninja!
Joined
Apr 30, 2009
Messages
2,635
Reaction score
65
Location
with Taiga
2594164416.png

zabawne :D
 
Waste of cash ^_^

Twoja Vestia pójdzie na 2GB ramu xd
Raczej nie, po około 24h bierze przeważnie 4-6gb ramu.

Screena zrobiłem przy okazji testów e24cloud.com, firmy oferującej serwery w chmurze za które się płaci tylko za godziny w których są wykorzystywane (przykładowo - 32 rdzenie/64 gb ramu - 1.64USD/h, 4 rdzenie/8 gb ramu - 0.20USD/h). Pod normalny hosting raczej się to nie nadaje, ale dobrze sprawdza się pod np. testowanie OTSów, czy też jakieś obliczenia wymagające mocnego CPU.
 
Raczej nie, po około 24h bierze przeważnie 4-6gb ramu.

Screena zrobiłem przy okazji testów e24cloud.com, firmy oferującej serwery w chmurze za które się płaci tylko za godziny w których są wykorzystywane (przykładowo - 32 rdzenie/64 gb ramu - 1.64USD/h, 4 rdzenie/8 gb ramu - 0.20USD/h). Pod normalny hosting raczej się to nie nadaje, ale dobrze sprawdza się pod np. testowanie OTSów, czy też jakieś obliczenia wymagające mocnego CPU.

Nadaje się, ja hostowałem na tym swoje pierwsze otsy, ale popadały od bugów w silniku. Miałem tam ponad 200zł do wykorzystania na serwery za free xd.
 
Śmiałbym się z tego pingu ale przed chwilą robiłem kanapki i się skaleczyłem, więc nie jest mi do śmiechu.
 
ej, to chyba nie zbyt dobry wynik co?



- - - Updated - - -

i tak jestem szybszy niż 11% ludzi fuck yeah!
 
Back
Top