• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Co wy na to?

Status
Not open for further replies.

Aleh

Active Member
Joined
Jan 9, 2009
Messages
1,228
Reaction score
39
Location
Rzeszów
17659992.png

Tp Room - teleporty do miast
59534030.png

Exp ;))
 
Naciskaj q jak robisz ss i daj na floor max.

na 1 ss nie pasuje ta trawa do skał zmień to bo przeważnie to służy do innych celów

i znów 1 ss czy to logiczne że w pomieszczeniu rośnie trawa?..
i może zrób ścianę koło tych gór bo chyba w pokoju byś nie chciał mieć skał tylko ścianę
 
Co do pierwszego zdjęcia to tak, jak powiedział kolega @2x wyżej- zmień trawę na skałach. Natomiast co się tyczy drugiego, nie pasuje mi tam ta roślinność- popracuj trochę nad nią.
 
Undead Dragony nie pasują do takich miejsc
Wyspa jak z Experymentu X xD

Na 1 ss'ie poza tym borderem na skale to błąd ze skała, dałeś stos kamieni zajmujący 2 sqm'y i jeden z nich zastąpiłeś innymi kamieniami. Jak już robiłeś ten border to jak jest zejście to tam też powinien iść

Na 2 ss'ie też błąd ze skała(górą), niedokończona góra(chyba, że taka ma być) i roślina w skale x2

To by było na tyle :D
 
1ss. Brawo
2ss. Tam chyba nic nie pasuje ;x sorry
 
Chujowe, idź się pobaw lepiej grabkami a nie za mapowanie się bierzesz.
 
Chujowe, idź się pobaw lepiej grabkami a nie za mapowanie się bierzesz.
Nie płacz, że zgłosiłem spoof ...;/ Wbiłem i zobaczyłem COŚ na trainerach...
 
Nie płacz, że zgłosiłem spoof ...;/ Wbiłem i zobaczyłem COŚ na trainerach...
To jeżeli exit na trainer jest to nie jest data spoof :)
Mam taką liczbę osób na serwerze więć to nie jest spoof, co innego jak bym jej nie miał to już spoof :)
Wiec mi opierdol kolbe!
 
Nie płacz, że zgłosiłem spoof ...;/ Wbiłem i zobaczyłem COŚ na trainerach...

Ja pier... dość, że polak - kolega z 1 forum to jeszcze takie gówno robić, brak słów. Kasa, kasa, kasa chyba nic innego w głowach nie macie.
 
Ja pier... dość, że polak - kolega z 1 forum to jeszcze takie gówno robić, brak słów. Kasa, kasa, kasa chyba nic innego w głowach nie macie.
To kutas/sprzedawca jest, a kutasem/sprzedawcą sie jest jest już do końca życia!

@topic
Co wy na to?
My na to jak na kutasa! GTFO!
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top