• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Co wywoluje tego crasha?

trasaklasa

New Member
Joined
Mar 2, 2012
Messages
95
Reaction score
0
Nie wiem czy to odpowiedni dział, ale gdzie tu spytać po polsku jak nie w tym dziale, jezeli pomylilem dzialy to przepraszam i prosze o przeniesienie do poprawnego.

Tibia 7.6

Logi gdb:
http://wklej.org/id/1124086/

Sprawa wygląda nastepująco:
Gracz może wywolac crasha w dowolnym momencie pisze tak:
5,4,3,2,1
Crash

Co zaobserwowałem?
w momencie gdy wywołuje crasha wpisuje jakis czar, czyli zwyczajnie uzywa słowa np.:
exevo gran mas pox (gdy usunełem ten czar to nie scrashował serwera dopiero gdy wpisał inny czar
exevo mort hur to wywołał crasha) nie wiem w jaki sposób to robi, czary działaja prawidłowo sam je wpisuje wielokrotnie i nic. Zrobilem odpowiedni monitoring zapisujący jakich słów uzywa ten gracz i używa on jedynie słowa z czarem i wtedy występuje crash. Bywało również ze pokazywał mi że to nie wina czaru i wpisywał ten czar i nie było crasha. Ale ulamek sekundy przed crashem zawsze uzywa jakiegos czaru. Jakies pomysly?

Tibia 7.6
Silnik: TibiaFun Reload 3.0
Pomoc wynagrodze !!!
 
Back
Top