• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Container problem..

dragon1155

New Member
Joined
Mar 5, 2010
Messages
113
Reaction score
3
Witam, wielu mój problem może wydać się zabawny, otóż mam problem z Containerami w gesiorze. Chciałbym dodać backpack pełen sd ale kiedy dodaję, na postać przychodzi informacja, że mam jedynie tyle capa a backpack waży nie wiadomo ile, miliony i trzeba usuwać postać bo co 30 sekund przychodzi taka informacja. Id backpacka i itemu wpisuje dobrze, sprawdzałem, a count container oraz count item też dobrze...może przynajmniej mi się tak wydaje...Czy ktoś mógłby napisać dokładnie co gdzie mam wpisać aby do shop offer dodać backpack sd runek ?

Jeżeli chcecie coś napisać oprócz "Jesteś głupi" albo "Nie bierz się za ots" to będę wdzięczny

Wyręczę tych, co zamierzają tak pisać:
Jestem głupi, nie powinienem brać się za ots. Już nie musicie tego pisać.
 
wszystko inne dziala, i na tym samym acc makerze tez dzialala ta opcja, a moglbys powiedziec jak ty bys wpisal to...? Bo jednak moze to z mojej winy nie dziala ?
 
tia...ale na tym samym silniku i stronce juz taka opcja dzialala... powiedz jak ty bys ustawil..?
 
kiedy zamawiam itemki z containera wyskakuje coś takiego w silniku:

[03/07/2011 23:56:51] [Error - GlobalEvent Interface]
[03/07/2011 23:56:51] data/globalevents/scripts/shop.lua:eek:nThink
[03/07/2011 23:56:51] Description:
[03/07/2011 23:56:51] (luaDoAddContainerItem) Container not found

jak to naprawic ?
 
to co mam dać żeby działało, powiem wtedy (testowałem już z 10 różnych backpakców)
 
Back
Top