• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Crash od Skill

jermaczek11

New Member
Joined
Jun 4, 2010
Messages
11
Reaction score
0
Witam ma pewien problem a dosłownie to samo co tutaj :
http://otland.net/f28/crash-od-skilla-113814/


"Miał ktoś może taki problem, że gracz grał w pewnym momencie kiedy się zalogował ma 100000000 mlvl/skill w/e i crashuje serwer? Rzecz jest na tyle dziwna, że on nie dostaje tego coś robiąc tylko gra przez jakiś okres normalnie, później gdy się loguje to bum - darmowe skille. Creaturescripts czysty, żadnych lewych skryptów. 0.4_DEV [trunk.r3884]."



Wie może ktoś co idzie za tymi Crashami ?
 
nie masz donatora to nie masz pomocy dla 0.4
realia polish bordu


btw sprawdź sobie czy jakiś creaturescript ci w dacie czegoś nie miesza, albo w source coś
 
Sprawdzałem chyba wszystkie daty jakie są w sieci. Odpalałem czystego Tfs'a i cały czas to samo.
Serwer chodzi np. Godzinę a tu nagle komuś da 226890 ML i Serwer Crash ; /

Próbowałem wszystkiego i nic nie pomogło.
 
wywal party buffy, te spelle dla graczy, którzy mają party i np. dzięki nim szybsza jest regeneracja itd.

jak nie umiesz fixnąć ich to wyjeb narazie, a potem kiedyś je naprawisz sobie
 
zobacz na stronce swoje highscores i usun all postacie ktore w jakiejkolwiek dziedzinie maja skill wiekszy niz 155

usun z data/spells/spells.xml

Lua:
	<!-- Party Spells -->
	<instant name="Train Party" words="utito mas sio" lvl="32" mana="60" prem="1" aggressive="0" selftarget="1" exhaustion="1000" needlearn="0" event="script" value="party/train.lua">
		<vocation id="8"/>
	</instant>
	<instant name="Protect Party" words="utamo mas sio" lvl="32" mana="90" prem="1" aggressive="0" selftarget="1" exhaustion="1000" needlearn="0" event="script" value="party/protect.lua">
		<vocation id="7"/>
	</instant>
	<instant name="Heal Party" words="utura mas sio" lvl="32" mana="120" prem="1" aggressive="0" selftarget="1" exhaustion="1000" needlearn="0" event="script" value="party/heal.lua">
		<vocation id="6"/>
	</instant>
	<instant name="Enchant Party" words="utori mas sio" lvl="32" mana="120" prem="1" aggressive="0" selftarget="1" exhaustion="1000" needlearn="0" event="script" value="party/enchant.lua">
		<vocation id="5"/>
	</instant>

/reload spells

i nie rozdawaj byle noobką gma a dokładniej komendy /addskill
 
Last edited:
Nadal to samo. Najczęściej jest to magic Lvl. Nie wiem od czego to może być, był taki przypadek też że na Trainerach używając samego exura dostał ten ML i crash.
 
niewiem przejrzyj source, albo może masz bug z potionami typu mastermind/bullseye/berserk
 
W sumie nie próbowałem na innych datach. Nwm co jest grane 2 dni temu co chwile komuś Ml dawało a od 2 Dni nic się nie dzieje.

albo może masz bug z potionami typu mastermind/bullseye/berserk

Gdzie dokładnie jest błąd w tym pliku ?
 
Back
Top