• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Crash przez paladynów

Okej. Podmieniłem vocations oraz npc od promocji. Na chwile obecna działa dziękuje wszystkim.



@edit
Teraz mam inny problem ludzią zmienia sie sama profesja 0o
 
Last edited:
Dobra problem rozwiązany z własnej głupoty utworzyłem npcta który sprzedaje profesje elite a nie dodałem jej w vocation mistrz :D

Jednak nie nadal blad jest...
 
Last edited:
sprawdz skrypty globalevent moze czasowo cos rozdaje profe :p wtf dziwne te skrypty musisz miec
UPDATE `player_skills` SET `value` = 110 WHERE `value` > 110 and `skillid ` = skillID;
skill id wpisz nazwe skila niewiem dokladnie jak to jest czy 1 to first 2 club itd ;p jakos tak ogarniesz to sobie tam po prostu wklej zeby cofnac te wysokie skile :p
 
Naprawione. Do zamkniecia. Dla ludzi, sprawdzie sobie npc od promocji czy nie sprzedaje elite :) bo jesli nie macie jej w vocation to wam zacznie wywalac.
 
Back
Top