• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Crash server - fast help

liderusgru

New Member
Joined
Jan 28, 2012
Messages
15
Reaction score
0
Wlasnie crashuja mi moj server wiem kto tylko nie wiem jak

gdzie moge sprawdzic co dany gracz pisal? prosze o szybka pomoc
 
Jeśli masz serwer na linuxie włącz program przez debugger, i powinno ci wszystko wyskoczyć.
 
Pochwal się potem jak Ci crashowali, i jak się uda zapobiec temu. Żeby komuś innemu można było szybciej pomóc.
 
Ty nie wiesz jak sprawdzic przez debuger i za otsa sie bierzesz...
Bo wszyscy wiedzą co gdzie i jak od razu prawda?
Odpowiadając na pytanie zawarte w tematowym poście, na forum jest udostępniony kod c++ który loguje wszystkie prywatne wiadomości.
Temat do zamknięcia.
 
Bo wszyscy wiedzą co gdzie i jak od razu prawda?
Odpowiadając na pytanie zawarte w tematowym poście, na forum jest udostępniony kod c++ który loguje wszystkie prywatne wiadomości.
Temat do zamknięcia.

trochę zbaczam z tematu, ale ciekawi mnie, czy np. to rozwiązanie z logowaniem msg'ów przypadkiem nie może destrukcyjnie wpłynąć na serva..., np. ustawiasz spam bota na prv msg i załóżmy tak z 20 charów, nawet z mutedem po jakimś czasie zacznie nam to w chuj zapychać server, wiem, że trzeba naspamić tego w kij dużo, żeby taki .txt ważył ze 100 mb, ale to jest możliwe.. w dodatku, kiedyś pamiętam było tak, że jak spamowałeś do osoby, która jest Offline lub do gm'a to nie nabijało muteda (?)

btw. możesz podrzucić link do tego fixu? aha i jeszcze jedno, wiem, że zawsze fajnie jest się podjarać, że jest się pro i crashuje się serva, ale jakoś nie sądzę by na prv msg typek innemu typkowi tłumaczył jak crashować, a talkactiony chyba są na default/local chacie wyświetlane (?)
 
Back
Top