• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Crash servera

no ja się pobawiłem w mysql i jak narazie nie ma crashy tylko save trwa 20 sec ^^. Erpot naprawd spamowanie speli na lagu w przyszlej wersji.
 
za pół roku

miałeś wydać własne distro, "szpecu" :/
znasz przysłowie o krowach, które dają mało mleka? spójrz na siebie :thumbup:
ode mnie wymagasz, a sam dla społeczności nie robisz _NIC_, tylko byś żerował. na początku jeszcze pomagałeś, potem jak zostałeś dev tfsa to kompletnie zlałeś ludzi i nic nie robiłeś. gdy znowu chciales zostac, to tez nagle zaczales robic, pisac do mnie, zglaszac bledy. jak teraz jest? czy juz wiesz, dlaczego Ci nie dałem szansy? ;)

PS. to nie ja się powinienem starać, byś Ty doszedł, ale vice-versa.
(PPS. dla jako-tako nowych użytkowników: slawkens był developerem tfsa, ale dostał kopa na moje ubieganie za nic nie robienie. zgłosił się ponownie, ale wtedy talaturen dał mi wolną rękę.)
 
Last edited:
szkoda tylko, że kleksowi, który codziennie kilka razy na dzień zgłaszał się do mnie z żalem, że znowu mu się zepsuło, działa jak trzeba i nie ma już błędów z rozłączonym MySQL.
Problem z ip banami zaś, będzie naprawiony w 0.3.3.

PS. Błąd z OutputMessage występuje tylko na Windowsie, więc nie jestem w stanie go naprawić.

ZAL ZAL wszystko sie sypie ZAL ELFIE WROC DO MUMINKOW!!1 dobra, wszystko śmiga jak należy ;) błędy z połączeniem zniknęły i nie trzeba czekać na żaden patch tylko noobom nie działa :blink:
 
Ja skonfigurowałem mysql jesli do godziny 18 nie będzie problemów z rozłączeniami napisz jak to zrobic.
 
Mi się nadal czasem zdarza rozłączenie (poważnie), lecz teraz uptime to między 30-50h, a wcześniej był między 1-5h bez rozłączenia ;d
 
jaj ak narazie od wczoraj od godziny 18 nie mam crasha :>
#up a co zrobiles?
 
PS. Błąd z OutputMessage występuje tylko na Windowsie, więc nie jestem w stanie go naprawić.

No to dzięki, że teraz to piszesz, bo na bug tracker napisałeś, że w 0.3.3 nie powinno być tego problemu, temat zaznaczony jako fixed. Jeszcze jedno, w takim razie jak wytłumaczysz to, że we wcześniejszych wersjach TFS nie miałem nigdy problemu z outputmesseage?? Dopiero od 0.3.2 serwer pada mi co 2h-7h, zmieniłem z 0.3.1 (crash raz na 20h+) na 0.3.2 tylko i wyłącznie dlatego, że czasami w 0.3.1 występował błąd z mysql i nie było wała, żeby serwer zresetował się bez mojej interwencji. Na linuxa narazie nie przechodze, bo nie miałem z nim styczności i nie mam do tego warunków.
 
Hmmm To jest tfs
a nie open tiobia
 
Last edited:
Back
Top