• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Crash tfs 8.4

Trix23

New Member
Joined
Feb 1, 2009
Messages
9
Reaction score
0
Mam problem gdy dodam na mape nazoria 8.4 yalahar (mapa zminiona na 8.4) to podczas lądowania silnika występuje crash tu macie ss z tym crashem
prubowłem już 2 silniki tfs 0.3 b3 i 3.0.1
crash.jpg
 
Mam problem gdy dodam na mape nazoria 8.4 yalahar (mapa zminiona na 8.4) to podczas lądowania silnika występuje crash tu macie ss z tym crashem
prubowłem już 2 silniki tfs 0.3 b3 i 3.0.1
crash.jpg

probowales na console ? nie wiem czy to pomoze ale sproboj korzystac z konsoli nie z gui i probowales rc1 pl2 ? mapa zapisana w rme ?
 
probowales na console ? nie wiem czy to pomoze ale sproboj korzystac z konsoli nie z gui i probowales rc1 pl2 ? mapa zapisana w rme ?
Prupowałem w konsoli ale nic nie dało, mam zapisane w rme 1.1.5 a na innym silniku jest błąd napisane fatal error unknow map node
 
Fa mi ktos juz gotowy sklejony w calosc silnik ktory czyta mape 8.4 bez unknow map node
 
Najepszym Rozwiązaniem by było Ściagnięcie Inego Silnik Z RL mapa . ALe moze spróbuj zrobic 2 Miasta Jak muwi Mikuch
 
Back
Top Bottom