• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

crashe - różnica systemów operacyjnych

KuczyProceder

House Music 4eVeR
Joined
Feb 1, 2011
Messages
68
Reaction score
1
Location
Stalowa Wola
No to tak.
Gdy włączę tfs na windows xp to co średnio 2-5 minut jest crash, lecz gdy włączę go na windows 7 to crashy nie ma.

TFS 0.3.6pl1

Ktoś z was miał może taki problem?

no to ewentualnie jakie "boosty" dobrać do kompilatora żeby dobrze chodził na xp ;>
 
Last edited:
Windows xp i Windows 7 są zbudowane na innym jądrze i pewnie dlatego, zresztą nie znam sie na tym bo na windowsie nigdy praktycznie nie hostowałem.
 
win 7 czy xp to jeden ch*j dobrze dobrane boosty = STABILIZACJA ! i nic więcej nie zdradzę.
 
Last edited:
Jak win 7 i xp dla ciebie to jeden huj to pozdro

autor tematu napisał crashe - różnica systemów operacyjnych

nie ma żadnej różnicy wystarczą odpowiednie boosty i będzie stabilizacja na xp jak i na win 7 jednak dla ciebie zm1q zawsze będzie to oznaczać "Ja jebe
Dowiedzenia" ponieważ twoja makówka jest tępa i do kompilowania silnika ściągasz gotowe dev packi zamiast zrobić sobie swój własny.
 
autor tematu napisał crashe - różnica systemów operacyjnych

nie ma żadnej różnicy wystarczą odpowiednie boosty i będzie stabilizacja na xp jak i na win 7 jednak dla ciebie zm1q zawsze będzie to oznaczać "Ja jebe
Dowiedzenia" ponieważ twoja makówka jest tępa i do kompilowania silnika ściągasz gotowe dev packi zamiast zrobić sobie swój własny.

Jebłem. Jakie boosty na windowsie hahahhahaha!
 
Last edited:
Łyhy ale śmieszne. Twoja interpretacja chyba nie jest na najlepszym poziomie, mówisz że xp i win7 to jeden huj wiec idź się naucz wyrażać swoje myśli które gdzieś ci sie tam w czarnej dziurze jelita grubego kumulują tak aby każdy dobrze cie zrozumiał. kk? A i widze że jesteś specem hostu na winshicie. Myśle że skończyliśmy

P.S a i co do tego to korzystam wiecej z klasycznych schodów niż ze zjebanej windy. czaisz?


@edit
do kompilowania silnika ściągasz gotowe dev packi zamiast zrobić sobie swój własny.
To mnie rozjebało :) no comment
 
Last edited:
Polecasz boosty do stablizacji windowsa ! Mało tego, dla Ciebie xp i 7 to jest to samo. Jesteś tępy w chuj, sorry że mówię to tak prosto z mostu ale ktoś Cię w końcu musiał uświadomić mały trollu :)
 
Lyhy ale śmieszne. Twoja interpretacja chyba nie jest na najlepszym poziomie, mówisz że xp i win7 to jeden huj

chodzi tu o stabilizacje silnika na tych systemach nie o windowsa.

Myśle że skończyliśmy

chciałeś napisać myślę ze uciekłem nie, nie uciekłeś a zwiałeś jak tchórz.


mały trollu :)

widzisz ja jestem tu mądrym trollem a ty głupim matołem.
 
chodzi tu o stabilizacje silnika na tych systemach nie o windowsa.



chciałeś napisać myślę ze uciekłem nie, nie uciekłeś a zwiałeś jak tchórz.




widzisz ja jestem tu mądrym trollem a ty głupim matołem.

Dochodze do takiego zalożenia że głupszemu trzeba odpuścić.
 
Jebłem. Jakie boosty na windowsie hahahhahaha!
Sorry 'miszczu', nie zeby to byl jakis atak w Twoja strone, ale boosty to biblioteki i sa uzywane nie zaleznie od systemu zajrzyj chociazby do swojego folderu include w dev cpp
 
Łyhy ale śmieszne. Twoja interpretacja chyba nie jest na najlepszym poziomie, mówisz że xp i win7 to jeden huj wiec idź się naucz wyrażać swoje myśli które gdzieś ci sie tam w czarnej dziurze jelita grubego kumulują tak aby każdy dobrze cie zrozumiał. kk? A i widze że jesteś specem hostu na winshicie. Myśle że skończyliśmy

P.S a i co do tego to korzystam wiecej z klasycznych schodów niż ze zjebanej windy. czaisz?

Akurat maniek ma duzo racji windows xp czy 7 to jeden chuj jesli chodzi o tfsa :)

Polecasz boosty do stablizacji windowsa ! Mało tego, dla Ciebie xp i 7 to jest to samo. Jesteś tępy w chuj, sorry że mówię to tak prosto z mostu ale ktoś Cię w końcu musiał uświadomić mały trollu :)

On nie poleca boostow do sabilizacji windowsa pacanie tylko tfsa a to roznica.

Dochodze do takiego zalożenia że głupszemu trzeba odpuścić.

Gluszpemu? Pojebalo Cie jesli chodiz o Manka to ma duzo wiecej racji w tym temacie niz ty.

Zakoncze to tak "Ja jebe dowidzenia" :)
 
Dochodze do takiego zalożenia że głupszemu trzeba odpuścić.

ty jesteś w tym przypadku głupszym słabszym niepełnosprawnym forumowym źrebakiem który nie odpuścił a zwiał.

na windowsie nigdy praktycznie nie hostowałem.

najpierw postaw server na windowsie osiągnij uptime przynajmniej 200 H a potem się wypowiadaj w tym temacie ŹREBAKU !
 
ty jesteś w tym przypadku głupszym słabszym niepełnosprawnym forumowym źrebakiem który nie odpuścił a zwiał.



najpierw postaw server na windowsie osiągnij uptime przynajmniej 200 H a potem się wypowiadaj w tym temacie ŹREBAKU !

Człowieku to jest forum i stąd sie nie ucieka. Mi chodziło o to że poruwnujesz obydwa systemy ogólnie a nie względem tfsa, hostuj te swoje 10mb evo mapki na tym gównie i mów że masz stabilny system opreacyjny czy co tam chcesz mnie to jebie.

Nie spinaj sie tak bo ci żyła na czole jebnie.

A co do stawiania serwera na windowsie to jeszcze mnie nie pojebało -.- moja rl mapa nawet nie odpali na architekturze x86
 
A co do stawiania serwera na windowsie to jeszcze mnie nie pojebało -.- moja rl mapa nawet nie odpali na architekturze x86
Nie wiem co architektura x86 ma do Windowsa, ale ok.
(Winda moze by i 32-u i 64-o bitowa, tak samo jak Linux)
 
Akurat maniek ma duzo racji windows xp czy 7 to jeden chuj jesli chodzi o tfsa :)



On nie poleca boostow do sabilizacji windowsa pacanie tylko tfsa a to roznica.



Gluszpemu? Pojebalo Cie jesli chodiz o Manka to ma duzo wiecej racji w tym temacie niz ty.

Zakoncze to tak "Ja jebe dowidzenia" :)


wystarczą odpowiednie boosty i będzie stabilizacja na xp jak i na win 7

Nie zrozumiałeś aluzji. On nie korzysta z Polskich znaków i niestety czyta się to jak się czyta, nie możesz tego zrozumieć no trudno. Aha WRZUTA - MEGAOTS ;x

Kompilowałem tfski na kilku systemach unixowych no ale cóż, krzyczcie głośniej.
 
A umiesz skompilować tfsa x64 na windowsa??
Oczywiscie, ze sie da, treba tylko uzywac programow innych niz nieaktualizowany od ponad 5 lat dev cpp.
Poza tym zawsze mozna uzyc laatido.
 
Back
Top Bottom