• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Crashe TFS 0.4

sasugan2

Cyleria.PL
Joined
Mar 14, 2012
Messages
20
Reaction score
1
Location
Polska
Witam,
Posiadam bardzo poważny problem, który trwa już dość długo więc postanowiłem opisać go tutaj, liczę na waszą pomoc!
Mianowicie posiadam silnik TFS 0.4 DEV by MartyX z datapackiem MoonOTS'a, stoi na serwerze dedykowanym o parametrach:
> Procesor: AMD FX4100 4x3.6GHz
> System Operacyjny: Windows Server 2012 R2
> Zainstalowana pamięć (RAM): 8 GB
Patrzyłem zgodność aplikacji uruchomiającej silnik i jest ustawiona na Windows 7.

Wcześniej widniały różne błędy w konsoli ale są już naprawione, niestety crashe są dalej...
Silnik gaśnie raz za 5h, raz za 14h a czasami nawet 30 minut po włączeniu (raczej randomowo)
Na początku aplikacja silnika wyłączając się zostawiała po sobie komunikat braku odpowiedzi, wyłączyłem to okno aby mój restarter mógł pracować.
Jak myślicie w czym może być problem? mapa? skrypty? dedyk? Nie mam pojęcia. Odpowiedzi szukam już miesiąc.
Proszę o pomoc, gdyż bardzo mi na tym zależy i nie mogę wyłączyć serwera a gracze już powoli przestają być wyrozumiali i wcale im się nie dziwię, chyba jest to ostatnia szansa. Jeśli będą potrzebne większe informacje to oczywiście je udzielę.
Pozdrawiam wszystkich, liczę na pomoc!
 
Back
Top