• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Crypton vestia

Status
Not open for further replies.

kentash

sunwell.pl
Joined
Dec 1, 2012
Messages
287
Reaction score
21
Location
germany | Alabama
Tak się zastanawiam, czemu zrobiłeś reset charów na vesti, co wszystcy o tym myślicie, 400+ osób online, nawet jeśli spoof to i tak z 200 było aktywnych, było to widać wchodząc na server, dlaczego reset a nie drugi server vesti ? Uważasz to za dobre posunięcie ? ja uważam, że to największa głupota niszczyć najbardziej dopracowane evo jak w przeciągu ostatniego roku wystartowało i tak długo się utrzymywało, nie sądzisz, że u wielu graczy stracisz renome przez to posunięcie ? Co użytkownicy PB myślą na ten temat. Prosze o nie zamykanie tematu, jest to forum o tibi, a tu chcę uzyskać opinię na temat jednego z serverów tej oto gry.
 
Po prostu nie było sensu dalej ciągnąć tej edycji, bardzo dużo osób domagało się resetu postaci, a serwerem przez ostatnie parę miesięcy rządziła głównie tylko jedna gildia, której nikt nie umiał "wygryźć".
Myślę, że to dość dobre posunięcie, miałem ponad rok czasu na obserwacje wszystkich aspektów gry (ogólny gameplay, PvP itp.). Teraz będę miał czas, aby wprowadzić zmiany, które byłyby bardzo trudne lub też niemożliwe do wprowadzenia w trakcie trwania tamtej edycji, a ponadto Vestii przyda się małe odświeżenie.

Jeśli chodzi o drugi serwer - wychodzę z założenia, że jeśli coś ma być zrobione dobrze to najlepiej zrobić to samemu. Wiązałoby się to też z dwa razy większą ilością obowiązków (ogarnianie forum, support na helpie / CTRL + R itp.), a poza tym, gdybym coś takiego zrobił większość grających osób przeszła by na ten nowy serwer - a więc pomysł lekko bez sensu.

nie sądzisz, że u wielu graczy stracisz renome przez to posunięcie
Być może u niektórych osób tak, jednak na stroje wielu graczy na informację o resecie były dość pozytywne, a poza tym domyślam się, że wiele osób, które kiedyś tutaj grało wróci ponownie do gry.
 
Zamykam temat, myślę że odpowiedź właściciela serwera powinna w zupełności wystarczyć.
Resztę rozmowy (jeżeli takowa będzie) możecie dokończyć przez PW.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top