• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Cs:source

Status
Not open for further replies.
Echm\, to jest w sumie temat o source, a Wy cały czas wracacie do 1.6 :\ Zależało mi na waszych opiniach o cs:s.

CS:S jest good, co prawda nie grałem w życiu w 1.6, ale widząc tam grafikę stwierdziłem, że nie ma sensu w to grać.
 
Kiedyś grałem w CS:S ale znudziło mi się, wolę pykać w zwykłego counter strika (za czasów, jak kupiłem pudełko STEAM to sobie napoczątku grałem w condition zero)
 
4 lata gry za sobą w source :p 2 lata temu w 1.6 strzelalem od roku w nic ;d ogólnie to bardziej mi sie podobaja hedongi w 1.6 xd
 
Moim zdaniem lepszy jest 1.6 poskillować można a nie walisz z ak z jednej połowy mapy do drugiej full auto w przeciwnika i wiesz że on padnie
95zswh.png
 
Moim zdaniem lepszy jest 1.6 poskillować można a nie walisz z ak z jednej połowy mapy do drugiej full auto w przeciwnika i wiesz że on padnie
Skillować co? Celownik który istnieje tylko w cs 1.6 i w żadnej innej grze? Widać, że nigdy nie grałeś w source skoro twierdzisz, że tak łatwo zabija się -.-'
 
Moje zdanie jest takie, że jeżeli chodzi o 1.6 to 90% umiejętności zależy tak naprawdę od sprzętu na jakim się gra. Source'a nie będę komentował, bo nie mam.
 
1.6 jest lawiną dziur i bugów - gracze wymyślili sobie coś takiego jak cs'owski skill, a tak naprawdę po ludzku można to nazwać "umiejętność wyuczenia się bugów". W cs:source broń zachowuje się realistycznie co twórcy podkreślili. Nie twierdzę, że source jest bez bugów, ale na pewno nie ma takich idiotycznych błędów jak bug z tłumikiem czy unieruchomienie gracza, gdy ktoś w niego strzela.

Granaty jak i ich efekty są realne i świetnie dopracowane, założę się jakby twórcy zrobili jeszcze nowszą wersję cs'a kładłaby wszystkie na łopatki nie tylko pod względem grafiki.

Tak wiem, nie przekonam maniaków 1.6 bo sam się ciężko przekonywałem i nawet wcześniej mówiłem, że source jest do dupy, a opierałem się tylko na opiniach innych ludzi. Łatwo można przejść z 1.6 na source - wystarczy chcieć : D

btw. jeszcze lepsza gra jest na tak zwanym "promod".
 
Jakieś konkretne info dot. CS Promod ? Jest już 1.05 ? :p bo ja nie w temacie ostatnio :)

Odpaliłem sorsa po tym wielkim apdejcie i powiem że nie umiem już w to grać... chodź miałem wszystko fajne duże bo rozdzialka 800x600 to teraz gui takie malutke jakbym miał conajmniej 1280x1024 :( a i coś czytałem że niektórym się jakaś cenzura w cs włączyła że po śmierdzi kładą sie postacie na ziemie i ręce na głowe zakładaja AUHAuhauhauh : d
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top