• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Custom'owy client Tibii

zabka229

New Member
Joined
Dec 30, 2009
Messages
147
Reaction score
0
Witam, mam pytanie.
Jaki jest aktualnie najlepszy i najstabilniejszy customowy client tibii?
 
Nie no on nie przyciągnie graczy może z RLMAP ale są gracze którzy poszukują takich otsów.
Ale po co się pchać w otsy? Przecież to wszystko upada!
 
e tam upada, tablet do mnie nowy juz jedzie za hajs dzieciakow
a customowego klienta nikt nie sciagnie bo strach o plate sety
 
obawiam sie ze graczy miec nie bedziesz bo nikt tego nie sciagnie

Tutaj mamy przykład typowego człowieka wszystko wiedzącego. Jak ots ciekawy to wszystko ściągną.
 
nie wszystko wiedzacego tylko jako ze zrobilem kilkadziesiat tysiecy na tym od poczatku biznesu wiem gdzie beda dzieciaki grac a gdzie nie, nie sciagna niczego - jezeli nie beda miec bota albo free pkt to jak szybko zrobisz ten serwer tak szybko zamkniesz
 
Jezu, wyjdź... Sądzą po postach żabka227 to widać że ma serwer ala dragon ball (bo w żadnym stopniu poza grafikami i spellami do tego nie nawiązuje) więc kurwa gracze ściągają klienta i widzisz jakoś nikt z nich nie narzeka bo to dragon ball gdzie przeciętni gracze są w wieku 9-14 i nigdy na oczy nie widzieli normalnej tibii :w00t:
 
Kiedy grałem w PO br, kiedy mieli około 6 serwerów po 300 slotów wszystkie były zapchane i kolejki po 200-300, czasami nie dało się zapisać do kolejki, ilu graczy pobrało klienta? Da się? Się da się, ludzie grają, bo pobierają :)
 
Na Altaronie też grają, nawet na Atlantyde ściągali RonClient, to że nie działał to już inna sprawa :D
 
Taa jaki hajs? ja na listach 5 serwerów 100+ i reszte to 10-20 osób.

Ale spokojnie ja zaczynam robić więc będziecie mieć gdzie grać ; );D
 
Back
Top