• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Cwiczenia

boxer95

Banned User
Joined
Jun 25, 2009
Messages
379
Reaction score
3
Witam

Trenujecie sobie wieczorkiem coś ? albo na siłownie chodzicie ?

Ja od około 2 lat regularnie wieczorem i czasami w dzień trenuje u siebie w domu, brzuszki, pompki, hantle. Pamietam jak zaczynałem 30 pompek i kupa w gatach a teraz setka to jest nic :) a u was jak to wyglada ? Robicie cos ?
 
Ja uprawiam aktualnie to samo co kolega u góry, na treningi chodzę 2 - 3 razy w tyg. + szkoła i mi starczy. A Tak to melanżowo x]
 
wczoraj dowiedzieliśmy się jakiś pro hakerów mamy na forum, a dzisiaj jakich koksów....

no cóż, ja ćwiczyłem jak byłem w 1-2 liceum.. cały czas na sucho, a rekord na max ile wytargałem to 100kg..
serie na klatę po 70-75kg x 10 powtórzeń i szło ładnie :)
planowałem zabrać się zaś za siebie, ale jak wrócę z pracy to mi się nie chce, a tym bardziej jak jest ładna pogoda, bo wtedy na moje rr-kę wskakuję i jeżdżę aż się ciemno zrobi..
pozdro i życzę wytrwałości w ćwiczeniach oraz tego żebyś nie brał żadnych gówien.. ja lepiej wyszedłem na sucho niż moi kumple z gainerami i innymi shitami
 
@DOWN:
na prostej ławce robiłem po 5 serii, zaczynałem od 75kg, czyli serie wyglądały następująco 75,70,70,70,65, chyba że gorszy dzień
to 75,70,70,65,65 :) na max próbowałem jeden raz i 100kg wytargałem, później już nie próbowałem, więc mówię jaki był mój max bo nie lubię gdybać.. jak masz skuter to zbytnio nie pogadamy :D
 
Last edited by a moderator:
75x10 na serie a max 100? ^^

Ja kocham się codziennie z moją Agatką <33 rezultat? lepszy niż siłka :D
A tak na poważnie to beznadziejny temat powinni zrobić jakiś HydePark dla polaczków xd.
Kawon ja mam skuter tuningowany z 80cm pogadamy?
 
HAha :D Widze ze zaczyna sie ciekawy temat - motocykle!

Jezeli ktos jest zainteresowany mam na sprzedaz Honde Hornet z 2009 roku ;) PISAC PRIV ~! :D
 
107.5 kg na klate przy wadze tylko 63 kg a obecnie nie trenuje tylko sie masuje....

Pamietam jak zaczynałem 30 pompek i kupa w gatach a teraz setka to jest nic :) a u was jak to wyglada ? Robicie cos ?

pamiętam jak zazczynałem pompki na samych rękach 1 pompka i kupa a teraz 30 to jest nic.

tu masz przykład jakiegoś lamusa co ledwo robi no ale 10 tam chyba zrobił

Pompki na rękach , handstand pushups - YouTube
 
Codziennie 300 brzuszkow oraz 100 pompek.
Co do motorow, to wlasnie robie specjalny test zwany we francji "bsr" by sobie zakupic jakas zabawke ;)
 
wczoraj dowiedzieliśmy się jakiś pro hakerów mamy na forum, a dzisiaj jakich koksów....

no cóż, ja ćwiczyłem jak byłem w 1-2 liceum.. cały czas na sucho, a rekord na max ile wytargałem to 100kg..
serie na klatę po 70-75kg x 10 powtórzeń i szło ładnie :)
planowałem zabrać się zaś za siebie, ale jak wrócę z pracy to mi się nie chce, a tym bardziej jak jest ładna pogoda, bo wtedy na moje rr-kę wskakuję i jeżdżę aż się ciemno zrobi..
pozdro i życzę wytrwałości w ćwiczeniach oraz tego żebyś nie brał żadnych gówien.. ja lepiej wyszedłem na sucho niż moi kumple z gainerami i innymi shitami

Poczytaj trochę o gównach to dowiesz się co to jest. Kolejna osoba co myśli, że odżywki są złe. Tak samo zjadasz proszek w barszczu czerwonym, zupkach amino, wegeta lub słodzik. Ale białko, gainer, kreatyna to co innego. to syf bo przecież wpc zawiera białko z mleka i słodzik (nie aspartam) i trochę substancji nadających smak (np kakao) taki co dodają do innych produktów które jesz na co dzień. Spoko rozumiem, że każdy może mieć inne zdanie ale jak nie wiesz z czego są robione odżywki to nie nazywaj tego gównem.

Po drugie widać twoje nastawienie do tego sportu "po pracy mi się nie chce". To rób to przed pracą.... Nie chwaląc się można wstać o 5:30 biegać 30-45minut później prysznic,zrobić 2 obiady do szkoły do tego śniadanie i jechać rowerem około 10km do niej. Nie mówiąc już o treningach na siłowni...

A tak w ogóle to po ile miesiącach cisnąłeś 100kg?
 
Poczytaj trochę o gównach to dowiesz się co to jest. Kolejna osoba co myśli, że odżywki są złe. Tak samo zjadasz proszek w barszczu czerwonym, zupkach amino, wegeta lub słodzik. Ale białko, gainer, kreatyna to co innego. to syf bo przecież wpc zawiera białko z mleka i słodzik (nie aspartam) i trochę substancji nadających smak (np kakao) taki co dodają do innych produktów które jesz na co dzień. Spoko rozumiem, że każdy może mieć inne zdanie ale jak nie wiesz z czego są robione odżywki to nie nazywaj tego gównem.

Po drugie widać twoje nastawienie do tego sportu "po pracy mi się nie chce". To rób to przed pracą.... Nie chwaląc się można wstać o 5:30 biegać 30-45minut później prysznic,zrobić 2 obiady do szkoły do tego śniadanie i jechać rowerem około 10km do niej. Nie mówiąc już o treningach na siłowni...

A tak w ogóle to po ile miesiącach cisnąłeś 100kg?

Wiem co to są używki i z czego są robione. Mówiąc na myśli "gówno" to nie mam na myśli że to jest złe. Każdy bierze to co chce i to jego indywidualna sprawa, ale bez odżywek gdy przestaniesz ćwiczyć to efekty dłużej się utrzymają choć w większości przypadkach są one mniejsze.

Co do mojego nastawienia do tego sportu. Skończyłem z nim już bardzo dawno temu i po prostu teraz mi się nie chce do tego wracać. Czasami mam ochotę, ale jeżeli ma być to zapał na chwilę bez systematyczności to takie ćwiczenia można sobie wsadzić gdzieś.

100kg udało mi się wytargać po około 15 miesiącach ćwiczeń. Jak zaczynałem to 60kg ledwie umiałem podnieść, więc byłem bardzo zadowolony z tego.
Oczywiście można powiedzieć "wpierdalaj stejki i double blasta a 100kg to po tygodniu podniesiesz" (ironia), ale jak już mówiłem, ćwiczyłem na sucho..
Efekty w moim przypadku były lepsze niż kumpli na odżywkach i te efekty utrzymały się u mnie dłużej.
 
up tyś chyba pomylił ze sterydami mówie o 1 zdaniu ; oo
odżywki to nic innego jak witaminy,białko i inny badziew potrzebny do funkcjonowania ;d sam biorę i jakoś nie spotkałem nikogo kto by od nich umarł czy cuś ; d
 
up tyś chyba pomylił ze sterydami mówie o 1 zdaniu ; oo
odżywki to nic innego jak witaminy,białko i inny badziew potrzebny do funkcjonowania ;d sam biorę i jakoś nie spotkałem nikogo kto by od nich umarł czy cuś ; d

jeżeli Ty twierdzisz że mówię o sterydach to widać że czytać ze zrozumieniem nie potrafisz :)
powiedziałem tylko o moich efektach bez odżywek i efektach kumpli z odżywkami, tyle ode mnie na ten temat :)
pozdro
 
Back
Top