• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Czeko Mordka delete pls? :DDDDD

Status
Not open for further replies.
Ale ty chyba nie rozumiesz ze jak i na tibiacams.net/forum kazdy ci cisnal nie wiedzac ze sie pucujesz wszedzie to jeszcze tutaj ci juz ludzie cisna. Ja kayta calara gyma itd nie cisnalem ale kogos takiego kto nawet tutaj sie rozdupca na typa bo jest zazdrosny ze juz 300+lvl ma i na wojnach bedzie ciezej badz na expa sie bedzie wpierdalal.. To powodzenia ci zycze frajerze zebys byl jebany nawet w pixelach. Mozna sie wyzywac a nawet jechac po starych bo to taka gra ALE TY JESTES TAK NIEDOJEBANY ze pucujesz sie na kogos bo chcesz zeby mu postac w pixelach usuneli??? JESTES POJEBANY A DO TEGO JESTES 0 I DOSTAJESZ KOLEJNE -1 DO REPUTACJI. Chujowe jest pingowanie kogos ale ja nie pucuje sie wszystkim na forum ze mnie ktos pingowal a ty kurwa frajerze CLOSECIE skoncz sie udzielac bo nie zdziwilbym sie jak bys dal komus z vt passy ten cie ojebal i pierwsze co to psiarnia. Gymcoki itd widzieliscie zeby ktos od nas sie kiedykolwiek tak pucowal na was??? bo ja nie. closeta nie pozdrawiamy.

kto ty? nie znam, nie rusza mnie to, delete

- - - Updated - - -

...Ja kayta calara gyma itd nie cisnalem Gymcoki itd widzieliscie zeby ktos od nas sie kiedykolwiek tak pucowal na was??? bo ja nie...

ladna pucke w tym momencie jebiesz plebsie pierdolony twoja matka sie rozjebala na chodniku, idz ja podnies alkoholiczke
 
STOP SPAM NOOBS !!! LOL

WAIT FOR GM MARK



@MERTAQS

szkoda tracic czas na takiego przyglupa
 
wogole closet smieszny jestes, latacie w 10 na wz cale dnie, jakos nie chce mi sie wierzyc, ze patrzycie w monitorek, czyz nie powinniscie wy tez dostac deleta? Ale biegajcie sobie 400 lvlami. 50 lvli w 2 dni i cos osiagneli.
 
Jak dla nich wbicie 400 lvl to jest glowne zadanie na ten dzien, a do konca wakacji 500 No Life :p

Nozki przez okno i ze na dworze jest ;D
 
Czeko, ty ekiem recznie napierdalasz na inq :D Made, za co delete? za to ze bot, prosze bardzo niech Mark/Hani przyjdzie sprawdzi, wjebie do wiezienia i tyle, ale za sprzedawanie charow, jest delete tak czy nie?
 
kto ty? nie znam, nie rusza mnie to, delete




ladna pucke w tym momencie jebiesz plebsie pierdolony twoja matka sie rozjebala na chodniku, idz ja podnies alkoholiczke

ALE MOWISZ O SWOJEJ RODZINIE?? Pucuje sie? Nie. Poprostu nie musze kogos obrazac w tej gierce tak jak ty. I CHUJ ze zanim grales na rl tibi to my juz na ots sie napierdalalismy jakis typu eloth i starsze no name closecie. Pozatym nie udzielaj sie do mnie jak ci na to nie pozwolilem co juz phaver wam raczej wytlumaczyl.
 
Czeko, ty ekiem recznie napierdalasz na inq :D Made, za co delete? za to ze bot, prosze bardzo niech Mark/Hani przyjdzie sprawdzi, wjebie do wiezienia i tyle, ale za sprzedawanie charow, jest delete tak czy nie?


Jest delete za sprzedawanie charow z shadowcores, a jesli ktos sprzedaje tak jak ja chara na realu za cc na shadowcores nie ma delete... Wgl nie wiem po co drazycie temat skoro dla mnie jest wszystko jasne, wejdzie GM MARK i sie wyjaśni cała wasza 'afera'

Ty Closet jestes pierdolona pizda bez zycia jebany no lifie, lepiej wyjdz troche na dwor , bo od siedzenia w domu tak ci odpierdala ze checsz kogos wjebac w Tibioszcze ale co tam.. Mówisz ze az tak bardzo sie mnie boisz gdy wroci Drako ze musicie mi załatwic delete bysmy was nie cisneli na ob?




Chuj ze typek jest na gonga, ale bedzie pierdolil ;d

wszystko w temacie



czyzby troche posrany typeczek? ;x

 
Last edited:
Czeko, ty ekiem recznie napierdalasz na inq :D Made, za co delete? za to ze bot, prosze bardzo niech Mark/Hani przyjdzie sprawdzi, wjebie do wiezienia i tyle, ale za sprzedawanie charow, jest delete tak czy nie?

full afki tez sa nielegalne, tak jak to bylo z ice meto i innymi typami, nie wiem czy kojarzysz, mark usunal im konta. Ale nie o to chodzi, po prostu nie rozumiem co on zyska na jego deletcie, a to co robi jest to frajerstwo.
 
Ale się kurwa uśmiałem <popcorn> :D +1 dla czeko za zdjęcie i komentarz pod nim. Ale nie strasz Vezivem bo Veziv odemnie dostawał pocisk więc aelo nawet jak calarki plecki zrobiły.
 
HEHEHE AND BTW WHY ALL POST HERE ABOUT ' DELETE CZEKO MORDA' WRITE MEMBERS FROM WIPE AGAIN? :eek:
 
full afki tez sa nielegalne, tak jak to bylo z ice meto i innymi typami, nie wiem czy kojarzysz, mark usunal im konta. Ale nie o to chodzi, po prostu nie rozumiem co on zyska na jego deletcie, a to co robi jest to frajerstwo.
Hmm Ice Meto, dostal delejta na forum, na tibi nie dostal, a jak dostal to za wyzywanie, a nie za botowanie...........

Hmm Czeko u idiot, where does it say on that screen that ur selling char on rl tibia?
All it says is
SELL 154 RP <WITH FULL ADDONS : ASSASSIN, WIZARD, CITIZEN, DEMONHUNTER, YALAHARI AND MOUNTS WAR BEAR AND TERROR BIRD FOR CC HERE !! pw me
so pff, ur selling char on shadowcores, and u should get deleted for that.
 
Ale się kurwa uśmiałem <popcorn> :D +1 dla czeko za zdjęcie i komentarz pod nim. Ale nie strasz Vezivem bo Veziv odemnie dostawał pocisk więc aelo nawet jak calarki plecki zrobiły.

hahahahaha you are better than andersen ;:pP and btw about closet you are just a little kid and frajer internetowy you don't know mertaqs bcuz you are krzywy ryj and 16 years old kid so you don't have voice in this game
 
ladnie sie bawisz skoro ogladasz specjalnie filmik zeby screena zrobic i w paincie wyciac zeby mi pocisnac. a chuj ze mnie to nie rusza wgl bo skoro bym sie wstydzil chuj wie jakiego zdjecia to bym nie dawal jego do zadnego filmiku :D

slyszalem ze zbroje obsrales o delete chara ze eq i kase oddales na innego chara a jestes przeciez taki pewien ze nie zdeletuja wiec gdzie ten Czeko Kozak? :D

- - - Updated - - -

hahahahaha you are better than andersen ;:pP and btw about closet you are just a little kid and frajer internetowy you don't know mertaqs bcuz you are krzywy ryj and 16 years old kid so you don't have voice in this game

shleder? nie znam
18 lat a nie tak jak ty 54 lata i w tibioszke napierdalam
 
Last edited:
ladnie sie bawisz skoro ogladasz specjalnie filmik zeby screena zrobic i w paincie wyciac zeby mi pocisnac. a chuj ze mnie to nie rusza wgl bo skoro bym sie wstydzil chuj wie jakiego zdjecia to bym nie dawal jego do zadnego filmiku :D

slyszalem ze zbroje obsrales o delete chara ze eq i kase oddales na innego chara a jestes przeciez taki pewien ze nie zdeletuja wiec gdzie ten Czeko Kozak? :D

- - - Updated - - -



shleder? nie znam

no proste ze nie znasz bo grasz w ta gre moze z 2 lata i jestes jebanym gownem z trade z shadowa ale cos sie tu wypowiadasz jakbym mial taka morde jak ty to nawet bym sie nie odzywal do ludzi bo bylo by mi wstyd za siebie a ty frajerze uwal sie na pizde i spowrotem pod swoj kamien bo na goromie cie zabilem 1000 razy a teraz sie sadzisz jeszcze no co za leszcz zajebany twoja fotka mowi wszystko za siebie w realu to nawet bym ci reki nie podal za taki wyglad aelo
 
Shleder, Nuskei, Czeko i wanna see ur photo, and maybe then u'll be able to insult someone.
 
bez komentarza

- - - Updated - - -

no proste ze nie znasz bo grasz w ta gre moze z 2 lata i jestes jebanym gownem z trade z shadowa ale cos sie tu wypowiadasz jakbym mial taka morde jak ty to nawet bym sie nie odzywal do ludzi bo bylo by mi wstyd za siebie a ty frajerze uwal sie na pizde i spowrotem pod swoj kamien bo na goromie cie zabilem 1000 razy a teraz sie sadzisz jeszcze no co za leszcz zajebany twoja fotka mowi wszystko za siebie w realu to nawet bym ci reki nie podal za taki wyglad aelo

kurwa patrz ze dalej nie kojarze, nawet jesli dales taka zajebista wypowiedz ktora nikogo nie obchodzi
 
Chuj że czeko ma nos jak kulfon ale wali spine i ma wszystkich na blache aelo. Później wrzuce swoją ale z moją kochaną dziewczyną jak pozwoli kkkkkkkkk relaxa bro
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top