• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Czujnik ruchu

BugaS

Donżuan
Joined
Mar 12, 2009
Messages
1,219
Reaction score
9
Location
NYC
Z gory mowie ze pytam Was nie jako tylko tibijczyków/otlanderów ale jako dorastających chłopców, którzy mają swoje 'domowe' siłownie. Oczywiście wiem ze nie wszyscy je mają ;p

Ja właśnie przenosze z mojego domowego zacisza silownie do piwnicy. I jak to w polskich realiach bywa zdarzaja sie kradzieze etc.
Chce zainstalowac czujnik ruchu w piwnicy.

I teraz jest taka sytuacja, ze mieszkam na 3 pietrze w bloku i potrzebuje czujnik ruchu ktory jezeli ktos mi wejdzie np w nocy to bedzie mi jego odbiornik 'pikać' w mieszkaniu o tym, tzn bedzie alarm.

Co polecacie? Ma ktoś coś podobnego?

Licze na Was.
 
Az gsm nie potrzebuje, zwykly alarm z czujnikiem ruchu i odbiornikiem.
 
Jak dobry blok to i GSM nie doleci :) Mimo wszystko spróbowałbym raczej GSM.
 
KLIK czujnik Apollo IRS-138 , wpiszesz w google za 65 zl mozna kupic , nie bedziesz musial baterii do odbiornika kupowac : )'

btw. Masz jakis plan cwiczen ? :p
 
Ja tam mam dom, więc z czujnikami ruchu, to nie miałem styku, ale kolega, sąsiad, dom dalej ma siłownię w garażu na obrzeżach osiedla.
Tam zdaje się ma GSM'a, bo nie raz mówił o tym.
Polecam Ci, więc go.
 
Sherlock

Oczywiście że wpierdol ;d

krystian

oczywiście ze mam takowy ;d


Kurde kusicie mnie tym gsm ale za drogie teraz bo otka nie mam puszczonego zadnego ;x
 
I tak zanim zejdziesz, to mogą ci wynieść całą siłownie XD

Również możesz kamerę WiFi mieć z nagrywaniem, jednak jak ktoś kogos nie znasz, lub nie mieszka tutaj to może być problem D:
 
Back
Top