• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Czwarta gęstość

Dlatego musiałeś tak cisnąc? xD

Jak tak sobie czytam Twoje posty, to wydaje mi sie, ze jakis nadpobudliwy jestes.

nieee, patrz, niektórzy biją worki czy ludzi, inni drą mordę, inni są inni, a ja lubie sobie wbic na otland i poprostu wylac cala złą energię tutaj niżbym miał np. powyzywać kolegów o_O dzięki temu, jestem bardzo spokojnym człowiekiem nacodzień i zdumiewam spokojem i stoicyzmem


ale to nie zmienia faktu, że wkurwiaja mnie ludzie tacy jak ty, bo właśnie przez takich jak ty, w holandii i belgii ludzie niechętnią patrzą na polaków bo ich zdaniem to pijacy, fajfusy i kombinatorzy - tylko dlatego bo pewna grupka narozrabiała i chwaliła się, że są z polski..

ty właśnie jesteś podobny do nich

może ja mam braki jakieś tam w pisaniu składaniu zdan bla bla, jak trzeba to sobie pisze ladnie i skladnie (xD), a na flejm warze lepiej uzywac niepoprawnieponiewaz to bardziej irytuje flejmowana osobe i dzieki temu, kolo sie zapetla, a kon ciagnie tramwaj (?)

ALE NIE PISZE NIGDZIE, ŻE JESTEM JAKI JESTEM BO JESTEM Z POLSKI, A TY WŁAŚNIE TAK ROBISZ
 
w holandii i belgii ludzie niechętnią patrzą na polaków bo ich zdaniem to pijacy, fajfusy i kombinatorzy
Przecież tak jest.
Za co kochamy Polskę cz. 7 pt. - "Tych to podziwiam" - YouTube

W podpisie bardziej chodziło mi o to, zeby nie robic tak jak wiekszosc, ze pisza posta, a na dole za kazdym razem przepraszaja za bad english.
Fakt mogło to byc odebrane w taki sposb jak napisales, dlatego zmianiełem, inaczej juz nie potrafie :p
 
Back
Top