• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Czy jest sprawiedliwość? Rozkmina o moralności i karze za czyny.

lol, ja nie palę i to częste jest, ty pewnie tego nie doświadczas bo ci się wgl pewnie nie przypomina i nawet nie masz świadomości, że czegoś zapomniałeś, To dopiero musi być CZAD :I, odstaw hamburgery xD

Ja zauważyłem, że ty masz misje na bani tak o. Więc, nie dziwie się ze masz takie schizy.
 
lol, ja nie palę i to częste jest, ty pewnie tego nie doświadczas bo ci się wgl pewnie nie przypomina i nawet nie masz świadomości, że czegoś zapomniałeś, To dopiero musi być CZAD :I, odstaw hamburgery xD

szczerze to też tak mówiłem parę miesięcy temu przecież ja nie pale, a raz na jakiś czas można aż któregoś dnia wstaje rano ide do szkoły wyciągam szluga z paczki jaram jaram a co się okazuje? Jaram blanta, wtedy zrozumiałem że coś jest nie tak odstawiłem ale do tej pory mam zwiechy na mózgu, a podobno thc nie szkodzi a jednak jarając rok prawie dzień w dzień jak szlugi zryło mi beret doszczętnie ale też jest to zasługa tych co tym gównem handlują CZYSTE zielsko nie szkodzi ale to gówno które sprzedają w dzisiejszych czasach zamienia czlowieka w jakiegoś popierdolonego schizola.
Do tej pory mam tak że myślę o czymś ide po to dochodzę do tego i zapominam co miałem wziąć i później pół dnia zastanawiam co miałem wziąć a przecież to leży obok mnie. Także nie jaraj :D
 
Back
Top