• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Czy jest tutaj ktoś kto ogarnia wtyczki do firefoxa?

Status
Not open for further replies.

Sherlok

Active Member
Joined
Aug 29, 2008
Messages
2,116
Reaction score
44
Location
Poland, Wrocław.
Cześć.
Moje pytanie brzmi: Czy jest tutaj ktoś kto potrafi zrobić wtyczkę do firefoxa? :p

Interesuje mnie taka wtyczka, aby obok paska ładowania strony pojawiła się mała grafika kiedy jesteśmy na stronie wrzuta.pl, dokładnie tam gdzie ten czerwony kwadracik:
39201026505429698114.png


Będąc na stronie wrzuty (podstrona z jakimś nagraniem), po kliknięciu tej grafiki do adresu aktualnie przeglądanej strony dodawała by się literka d i po jej dodaniu nastąpiło by przejście do nowej strony.

Przykładowo:
Jesteśmy pod adresem:
hntp://melka256.wrzuta.pl/audio/00MvPfz6FkZ/justin_bieber_-_one_time
Po kliknięciu w obrazek, do adresu, przed wyrazem wrzuta, dodaje się literka d:
hntp://melka256.dwrzuta.pl/audio/00MvPfz6FkZ/justin_bieber_-_one_time
I następuje przejście do adresu z literką d.


Umie ktoś z Was coś takiego zrobić i wrzucić tutaj na forum albo na PM? :p
 
nie lepiej ci użyć video download helpera?
albo ręcznie to zmieniać?
albo użyć jakiejkolwiek innej gotowej wtyczki?
btw: nowy fox nie ma paska stanu ^^

EDIt: btw, czemu dałeś link do bobera?
 
nie lepiej ci użyć video download helpera?
albo ręcznie to zmieniać?
Tak, zmieniałem dziś to ręcznie, a teraz ledwo piszę ^^ Pobierałem około 100 empetrójek.
albo użyć jakiejkolwiek innej gotowej wtyczki?
nie znam żadnej, która działała by tak jak opisałem to w temacie, a zależy mi aby pobieranie było przez serwis dwrzuta.pl :p
btw: nowy fox nie ma paska stanu ^^
Puki co mamy starego foxa i na niego potrzebuję wtyczkę.
EDIt: btw, czemu dałeś link do bobera?
dla beki xd
 
dwhelper niby wywala jako mpeg, ale jesli zostawiasz na kompie moze byc, pewnie tez czesc mp3 sobie poradzi
albo jakis renamer, moze tc tak umie? wrzucasz all do 1 foldera i zmieniasz rozszerzenia z automatu
 
kuba, wiemy że słuchasz justina i jesteś jego idolem a tego potrzebujesz a by szybciej ściągać jego "bity", nie kryj się z tym!

a tak do tematu to ręcznie all :D

Chyba raczej Justin jest idolem Kuby, a nie Kuba Justina, ale co ja tam wiem.

@Topic:
To moze sciagaj cale albumy naraz z jakiegos rapida?

Ewentualnie: forumSoft4U.org • Albumy Hip-Hop - Download na serwerach bez limitw, rapidshare oraz Moorhunt / http://www.forumsoft4u.org/pojedyncze-mp3-f30.html.
 
Chyba raczej Justin jest idolem Kuby, a nie Kuba Justina, ale co ja tam wiem.

@Topic:
To moze sciagaj cale albumy naraz z jakiegos rapida?

Ewentualnie: forumSoft4U.org • Albumy Hip-Hop - Download na serwerach bez limitw, rapidshare oraz Moorhunt / forumSoft4U.org • Pojedyncze Mp3 - Download na serwerach bez limitw, rapidshare oraz Moorhunt.

Tak, tak, jestem idolem Justina xD
Oczywiście, że jak ściągam całe albumy to ciągnę z rapida, ale akurat w tym przypadku ściągałem utwory różnych artystów ;p
 
Wystarczy javascript, nie trzeba wtyczki
 
Nie pyklo mi, ale powinno byc cos takiego mniej wiecej:
Code:
javascript:var url = document.location; url.replace('wrzuta', 'd.wrzuta'); document.location.href = url;void(0);
 
Code:
javascript:window.location.href = window.location.href.replace(/wrzuta/i, 'dwrzuta')
dodaj jako zakladke

aqq mi sie sypie :(

masz
Code:
javascript:window.location.href = window.location.href.replace(/wrzuta.pl/i, 'dwrzuta.pl/download')
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Back
Top