• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Czy to możliwe? - porty toutery itp. Przezytaj i pomóz !

legolas23

New Member
Joined
Jan 8, 2009
Messages
537
Reaction score
3
Witam
Aktualnie hostuję mój ots na prywatnym komputerze z routerem ,zrobiłem domenę no ip po to ,aby nazwa otsa nie była adresem ip ,musiałem również odblokować port 7172 na routerze po to ,aby inni gracze mogli się połączyć. Tutaj właśnie zaczynają się komplikacje ... ,ponieważ aby zalogować się na stronę otsa trzeba napisać ip + :7172 (numer protu z którym am się połączyć) <_<,a na serwer można logować się normalnie. Wiem ,że można to podobno obejść kupując domenę ,jednak jak każdy wolałbym jakiś darmowy sposób na obejście tego nieudogodnienia w połączeniu z serwerem.

Piszcie swoje propozycje.
Z góry dziękuje
Legolas23
 
Last edited:
To Ci kurwo wiecej nic nie powiem.
Dalem Ci wystarczającą wskazówkę i nie będę marnował czasu dla jakiegoś nie dojeba co nie potrafi zrobić przekierowania na port 80 ale na 7171 i na 7172 zrobił.
Pierdol sie i mu nie odpisywać bo kurwie dalem wskazowke jak chuj.
 
To Ci kurwo wiecej nic nie powiem.
Dalem Ci wystarczającą wskazówkę i nie będę marnował czasu dla jakiegoś nie dojeba co nie potrafi zrobić przekierowania na port 80 ale na 7171 i na 7172 zrobił.
Pierdol sie i mu nie odpisywać bo kurwie dalem wskazowke jak chuj.

#up
lol that made my day;p po ang to brzmi lepiej ;d
 
To Ci kurwo wiecej nic nie powiem.
Dalem Ci wystarczającą wskazówkę i nie będę marnował czasu dla jakiegoś nie dojeba co nie potrafi zrobić przekierowania na port 80 ale na 7171 i na 7172 zrobił.
Pierdol sie i mu nie odpisywać bo kurwie dalem wskazowke jak chuj.

To mi powiedz niby jak skoro na no-ip.org uzywa A server DNS i nei mogę naraz używać do tego port rendering ^^

A kurwić to sobie możesz w domu jak cię tak wychowali...
 
Spuść se z tonu koleszko ok?
Skoro jestes takim zajebistym wręcz webmasterem to powiedz mi jakiej usługi mam użyć ,aby przekierować ten cholerny port na port 80^^ nie ruszając przy tym obecnego ip z no-ip które używa ots.

Nie napisalem tego tematu po to żebyś dawał mi wskazówki ,które do niczego nie prowadzą tylko po to ,abym mógł znaleść coś takiego w necie za darmo...
 
No z tym wstawieniem to coś się nie udało ,bo widocznie nie umiał :<
,ale bluzgać to potrafił ^^
 
To jak będę logować się na routera? Skoro na porcie 80 będzie wszystko odblokowane?
 
Port fowardujesz port 80 do siebie na komputer. A do routera i tak sie wbijasz lokalnie przeciez.
 
Czyli jeżeli chciałbym dostac się na router po odblokowaniu portu 80 musze wpisac http;/localhost/
 
Back
Top