• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Czy ty juz wiesz?

Status
Not open for further replies.
No bo to jest banda debili z texonska dziewica :D
 
Donaj ty Zjebie 100% Kretynie Żal ci Dupe ściska, chuj cię obchodzi czy ja jestem Modkiem czy nie? Szkoda ci?
Sam kurwa zobacz, że tego posta nie napisałem, napisał go jakiś inny Moderator...
I kurwa nie opierdalaj mnie bo nie jesteś lepszy...
Czekam, aż zostaniesz z banowany bo twoje tematy mnie dobijają tak samo jak i ty Kretynie...
 
Doanj zobaczysz, że któregoś dnia stracisz wszystko.... I Skończy się melanżowanie Mamony. Na Otland.net Ban Baraskrad Otibia Ban Tnep Ban jak wy możecie popierać takiego Kutasa i pytam go jeszcze na gadu za co na OTland ban i to mi mówi, że Elf'owi jechał.
To już koniec o tobie, i kurwa jak jesteś normalny to się nie opierdala ludzi za plecami. Nic ciekawego tu nie wniosłeś tylko Sppamisz czym popadnie. 100% prawda o Donaju :)
 
Doanj zobaczysz, że któregoś dnia stracisz wszystko.... I Skończy się melanżowanie Mamony. Na Otland.net Ban Baraskrad Otibia Ban Tnep Ban jak wy możecie popierać takiego Kutasa i pytam go jeszcze na gadu za co na OTland ban i to mi mówi, że Elf'owi jechał.
To już koniec o tobie, i kurwa jak jesteś normalny to się nie opierdala ludzi za plecami. Nic ciekawego tu nie wniosłeś tylko Sppamisz czym popadnie. 100% prawda o Donaju :)

3 lata siedzisz dłużej w podstawówce, ta?
to wszystko [...]
wyjaśnia.
 
Donaj to koks i dobry temat założył xD, a Ty tekson no porostu spójrz na siebie. Nic do Ciebie nie mam ale czasem śmiać się chce jak to starasz się być popularny i fajny w sieci.
 
Texon, zamiast pogarszac sprawe wypierdalaj ^^ ot co [...]

Pozdrawiam Paxton...
 
Paxton/Texon

podobne nicki powinniście być kuzynami ^_^
 
Ojojojo chyba go zmienie z tego powodu :]

Tyy, ale bylem pierwszy przeciez? [...]
 
Nie Lubie Cie Texon I Odejdz Teraz Prosze[...]

Pozdrawiam
Tidimel
 
Doanj zobaczysz, że któregoś dnia stracisz wszystko.... I Skończy się melanżowanie Mamony. Na Otland.net Ban Baraskrad Otibia Ban Tnep Ban jak wy możecie popierać takiego Kutasa i pytam go jeszcze na gadu za co na OTland ban i to mi mówi, że Elf'owi jechał.
To już koniec o tobie, i kurwa jak jesteś normalny to się nie opierdala ludzi za plecami. Nic ciekawego tu nie wniosłeś tylko Sppamisz czym popadnie. 100% prawda o Donaju

Wiesz co może, aż tak nie znam się na otsach, ale się ucze.

A ty dziewica orleańska wypierdalaj, do mnie przynajmniej nie którzy mają szacunek, do Ciebie nikt. Wkręcasz mi bajki na gg, że sam pisałeś php
do Twojego layouta, jak ty kurwa prostego html-a nie znasz, na otibia.net
podpisujesz się pod czyimś skryptami, nie wiem co się dzieje i skąd masz
moderatora, ale wiem jedno, w życiu nic nie osiągniesz bo jestes zerem,
masz 16 lat, a zachowujesz się jak dziecko 5-letnie, jak nie gorzej.

Lubię się z Ciebie smiać, jak i 3/4 tego forum.

Na tibia.net.pl mam bana od roku, bo śmieje się z takich debili jak ty,
notki dostaje za byle gówno, to pojade każdemu moderatorowi, a on się czuje
lepszy bo da mi bana...


Tyle na temat [...]

A i bana dostałem tutaj raz, za głupi temat o elfbocie bo chciałem cracka i troche mnie scisneli(chojrak i ktos tam jeszcze) i ja troche ich. Kupiłem oryginalnego keya do elfa i jestem happy.

Pozdrawiam
Donaj.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top