• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Czym tak na prawdę się różni tfs 0.4 od darmowej wersji?

sweeti

New Member
Joined
Nov 2, 2012
Messages
260
Reaction score
0
Co lepiej wybrać pod najnowszego klienta? Od elfa 0.4 czy od tala 0.2 ? Co będzie lepsze pod najnowszą wersje ?
Wcześniej pracowałem na tfs 0.4 dokładnie chyba rev 3600~ coś , dość już ogarnięty itd ale chciałem coś pod wyższego klienta i właśnie się zastanawiam czy wybrać darmową czy płatną opcje :)
 
no support for 0.4 without premium => zakladam, ze zamierzasz wybierac platna wersje "darmowym" sposobem
 
Branch 0.2 jest po prostu wersją stabilną okrojoną 0.4.
 
Niby oznacza to że jest potencjalnie stabilniejsza ^_^

Ale 0.2 ma dużo mniej pierdół dlatego wydaje się być stabilniejsza ;d
 
O to mi chodziło, jeśli wybierał bym 0.4 to jak najbardziej bym kupił premium by mieć dostęp do najnowszego rev zawsze.
Zastanawia mnie jedno po pierwsze z tego co widzę nie została jeszcze wydana wersja 0.2 pod 9.7?
Jak wygląda support czy dość szybko wychodzą np. poprawki bądź update klienta?

Kupiłem premium w celu sprawdzenia i 0.2 widnieje pod najnowszego klienta myślałem że 0.2 jest tylko darmowe.
Temat można zamknąć dziękuje za odpowiedzi.
 
Last edited:
Back
Top