• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Czysta Ciekawość na temat Otlandu

Status
Not open for further replies.

Keram

Member
Joined
Jan 8, 2012
Messages
491
Reaction score
12
Location
DUBLIN
Cześć... tak wszedłem na otlanda przed chwilą... i zacząłem się patrzyć na tą wiewiórkę w logo... No i tak się patrzyłem przez 10 sekund... i naszło mnie to pytanie:

"Dlaczego wiewiórka?"

Czy to było przypadkowe? A może to zwierzątko ma jakieś głębsze znaczenie w tej tematyce??

Po prostu jestem ciekawy... Jeżeli było to przypadkowe to proszę mi powiedzieć i zamknąć temat... Jeżeli jednak twórcy specjalnie wybrali wiewiórkę to mógłbym wiedzieć co was do tego skłoniło?

Sprawdziłem jakie wiewiórka ma symboliczne znaczenie i nijak się to ma do tematyki otlandu....

Myślę, że to dobry temat bo da wam trochę odetchnąć od tych wszystkich tematów typu "xxx ots spoofuje" a tych ostatnio jest wiele...
 
Ogłaszam konkurs na najbystrzejszą teorię!

Na jakimś forum znalazłem:
Wiewiórka jest symbolem przedsiębiorczości, zaradności, skrupulatności i wytrwałości w dążeniu do celu

Myślę że to po prostu charakteryzuje hosterów otsów ]:->
 
@squidy

Praca nr 1:
Szanowny admin wpisał w google 'cute animal logo' i wyszła mu wiewiórka to sobie podpierdzielił.

Wygrałem?

Jeżeli jednak twórcy specjalnie wybrali wiewiórkę to mógłbym wiedzieć co was do tego skłoniło?
Jakby admin gadał po polsku to by pewnie powiedział ; (
 
Fury to po prostu maskotka otlandu, nic nie symbolizuje.
 
No ale może ktoś z administracji kto gada po Polsku wie dlaczego wiewiórka, albo mógłby zapytać kogoś kto zna odpowiedź na to nurtujące pytanie...

Ja szukałem co symbolizuje wiewiórka po Angielsku i znalazłem to:
- Przygotowanie
- Planowanie
- Harmonia
- Energia (do życia :p)
- Składanie rzeczy do kupy ----- tak. Może chodzi o np. w kodzie lua musi wszystko być w jakimś porządku. Wszystko musi się trzymać kupy...


@UP

Fury? Tak się nazywa wiewiórka? xd
 
No ale może ktoś z administracji kto gada po Polsku wie dlaczego wiewiórka, albo mógłby zapytać kogoś kto zna odpowiedź na to nurtujące pytanie...

Ja szukałem co symbolizuje wiewiórka po Angielsku i znalazłem to:
- Przygotowanie
- Planowanie
- Harmonia
- Energia (do życia :p)
- Składanie rzeczy do kupy ----- tak. Może chodzi o np. w kodzie lua musi wszystko być w jakimś porządku. Wszystko musi się trzymać kupy...


@UP

Fury? Tak się nazywa wiewiórka? xd

Jakieś teorie zaraz wyrosną jak przy tych pseudo questach aka SoF on rook. Wyślij mu notkę czy pw (Talaturen) i temat nie potrzebny. Wymyśl coś ciekawszego :(
 
a ja mam pytanie kto jest zalozycielem otlandu england czy poland pipul?
 
co tu sie dziwić jak Talaturen ma taki łeb zrysowany
zresztą każdy jak sie tibią zajmuje coś tam ma nie wiem jak to wytłumaczyć
cały otland bez obrazy xd:D
 
Szwedzi to chyba jedyny porządny naród w tym community :D
 
Też w sumie się kiedyś zastanawiałem czemu wiewiórka.
A w takim razie czemu shadowcores ma misia pande?

Jestem w 99% pewny, że moderator otlandu Bogart maczał w tym palce.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom