• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Darmowy hosting bez reklam

Status
Not open for further replies.

Balicuss

New Member
Joined
Jul 5, 2009
Messages
193
Reaction score
1
Location
POLand
Cześć
Potrzebuję darmowego hostingu pod forum/stronę bez reklam który w miarę działa. Czy są jakieś hostingi bez reklam godne polecenia ? Poza tymi: 000webhost.com (limit połączeń 2k, po przekroczeniu ban), 110mb.com nie można zalogować. Z góry mówię, że to ma być hosting do testów a nie służyć do zarabiania więc szkoda płacić za coś co nie przynosi zysków. Z góry dziękuję.

Wymagania: Mysql (minimum 50mb), 150mb na stronę (minimum)
 
Czytanie ze zrozumieniem jest aż tak ciężkie ? Nie pisałem żeby podać mi pierwsze lepsze z google tylko te które są godne polecenia, bo wpisać w google to każdy głupi potrafi.

Nom, tylko nie kazdy potrafi uzyc dobrego hasła? Google
 
  • Like
Reactions: Qwe
Czy są jakieś hostingi bez reklam godne polecenia ?

Tak ale płatne. Za darmochę bez reklam to sporo jest takich hostingów ale maszyny darmowych hostingów są w pyte przeciążone i będziesz miał za darmo 10 sekund wczytywania się strony bez reklam ;)

A poza tym co to za problem ściągnąć ADBLOCK'a ?

Z płatnych to polecam tylko i wyłącznie unixstorm, nie ma solidniejszej firmy z kontami www i nikt temu nie zaprzeczy

Kiedyś testowałem http://1gb.me/ i nie było tak źle (brak reklam)
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top