• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

data,mods 8.6 jaki silnik ? pomocy

hiderax

New Member
Joined
Jul 3, 2013
Messages
10
Reaction score
0
Cześć jestem tu nowy i mam dla mnie spory problem dla was to pewnie pikuś mam nadzieje ze mi pomożecie ! Bardzo was o to prosze. Do rzeczy sciągałem dzis silnik tzn silnik to nie jest bo brakuje mu troche plikow ale nie wiem jak to dodac zeby ladnie chodzilo a wiec tak.
Sciagalem dzis ten silnik z tego linku -Tibia 8.60 Centera Evolution by Donio
ale okazalo sie ze tam jest tylko "data, mods" no i w tym rzecz ze chyba trzeba reszte plikow jakos dodac tylko jak znaczy jakie pliki co mam sciagnac i co dodac zeby to ladnie chodzilo wierze w was wiec spokojnie mozecie mi to wyjasnic co sciagnac co dodac Prosze.
Mam tylko folder Data, mods 8.6 evo by donio.
 
zdaje sie po ang trzeba tutaj pisac :) to albo bedzie skasowane albo przeniesione.
a co do tematu to na spokojnie posiedz na forum i poczytaj, duzo jest dla poczatkujacych.
Jak juz bedziesz czytal to w koncu trafisz albo na skompilowany tfs albo tutorial jak to zrobic.
Jesli nie natrafisz a juz sobie poczytasz.. tak za pare dni ;) to skorzystaj z Search i poszukaj.
Nastepnym razem pisz w dziale pl albo tutaj ale po Ang.

--------------
Please move it to a Polish chat board
 
na tnecie pisze TFS rev3777, więc załatw sobie donatora albo wpisz to w google i ściągnij
na forum.tibia.tv o ile dobrze pamiętam jest tutorial jak "skompilować r3777"
 
Back
Top