• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

DDOS Hosteam

Lion94 Policja zajmie się tym zgłoszeniem , miałem przypadek gdy byłem wezwany jako swiadek za to że ktos kgos o szukał w grze o 300 zł na sms , tak sie składało że sms były na mój ots . To nie żadna ściema bo Kleksu z Homepay też był wzywany jako swiadek . Wiec jeśli zajmują sie dzieciakiem który wydał 300 zl na sms bo oszukano go w grze to napewno zajmą się sprawa ddosu na taką skale bo tu nie pada jeden serwer , tylko cała serwerowania Hosteam ma problemy .


Potrzebne są dane weeda , jak sie nazywa itp

Dokładnie tak, jeden serwer to jeszcze ujdzie no ale jak wyjebał ponad 4 otsy to już przesada...
 
Bo taka jest prawda, że jeszcze chyba z pb nikt nikogo nie zgłosił do odpowiednich służb...
Jeden z drugim dostałby zawiadomienie na policje + ewentualną grzywna i już by taki kozak nastepnym razem nie był.
Innym rozwiązaniem jest też jak wiadomo WPIERDOL!!! Delikwent straciłby jedynki i nastepnym razem atakując serwer pomyślałby ile go kosztowało wstawienie nowych ;)
 
Ehe, a potem Ty masz sprawę o pobicie :> Najskuteczniejszym sposobem było by zgłoszenie na policje, nie oszukujmy się od razu do paki by nikogo nie wsadzili bez recydywy ale przy odpowiednim podejściu do sprawy i współpracy pokrzywdzonych między sobą bez problemu można zakończyć taką karierę delikwenta i obciążyć jego lub jego rodziców sporą grzywną jak i kosztami postępowania sądowego. Nie przypadkiem wspomniałem o rodzicach bo już się spotkałem z sytuacją gdzie 14-latek zgrywa "mądrego". Ale szkoda się produkować tym bardziej ze wiem tyle o tej sprawie co przeczytałem. A jeżeli "uzdolnione dzieci/duże dzieci" DDoS-ujące inne serwery myślą że w tych czasach są anonimowi bo (xxx powodów) to się mylą tyle razy ile mają powodów +(x10) :) Zastanówcie się 2x zanim zepsujecie czyjś czas/wkład intelektualny/wkład finansowy nie wspominając o zarobku i straconych nerwach. Ogólnie na Waszym miejscu narobiłbym mu koło dupy żeby następnym razem właśnie pomyślał. Powodzenia.

Pozdrawiam.

Bo taka jest prawda, że jeszcze chyba z pb nikt nikogo nie zgłosił do odpowiednich służb...
Jeden z drugim dostałby zawiadomienie na policje + ewentualną grzywna i już by taki kozak nastepnym razem nie był.
Innym rozwiązaniem jest też jak wiadomo WPIERDOL!!! Delikwent straciłby jedynki i nastepnym razem atakując serwer pomyślałby ile go kosztowało wstawienie nowych ;)
 
Ty no ale Weed z tego co się orientuje miał już poczynienia z policją i nadal ma to w dupie i robi już to hmm parę lat?
 
Ty no ale Weed z tego co się orientuje miał już poczynienia z policją i nadal ma to w dupie i robi już to hmm parę lat?

Jeżeli ma wyrok w zawieszeniu za ten sam paragraf KK (lub pochodny) i jeżeli postanowicie zgłosić sprawę a w konsekwencji wygracie sprawę to automatycznie ma odwieszoną poprzednią karę (ma 2 proces niezależny od Waszego) + to co ew. dostanie w tej sprawie. Nie chce mi się już produkować bo mógłbym tutaj napisać całą rozprawkę ale jeżeli czujecie się pokrzywdzeni to proponował bym skontaktować się najpierw z serwerownią, potem przyszykować odpowiednie dokumenty no i na koniec już tylko policja i ściganie z urzędu na wniosek pokrzywdzonych. @up Nikt Ci nie poda danych osobowych bo na to też jest paragraf, myślę że sposobów na zdobycie danych w tych czasach jest b.dużo.

Pozdrawiam.
 
Jeżeli to jest ktorykolwiek z tych co uzywaja typowych 'serverow do atakow' to nic mu nie zrobicie. Podane jest ip jedynie serveru z ktorego on korzysta - KTORY jest legalny w tym panstwie z ktorego pochodzi, wiec policja nic nie moze... bo oni im nie udziela jakiej kolwiek informacji o uzytkowniku, ktory korzysta z ich uslug, bo taki maja regulamin :). Pozdrawiam.


>Potrzebuje kogos z "donatorem" :). <
 
Dzieci neostrady kur*** mama zarabia 1000zł kupiła dziecku internet a ten jebie ddosy :)
 
Dzieci neostrady kur*** mama zarabia 1000zł kupiła dziecku internet a ten jebie ddosy :)

Ty jesteś upośledzony? w poprzednich tematach myślałem, że sobie żartujesz.

@topic nic nie zrobisz, jedyna opcja to czekać na reakcję hosteama. Jeśli są tu tacy odważni, macie niezbite dowody na to, że weed was wali to dzwoncie do hosteama, myślę że im też zależy na tym, żeby tych ataków nie było i że chętnie podejmą jakieś działania.
 
Niezupelnie
Z biegiem lat dzieci neostrady dorosły teraz mają 20 lat; sami zarabiają 1000zł czują się niespełnieni życiowo sami nic nie umieją zrobić więc lecą ddosy, jest to frustracja oraz zazdrość ;/
 
Wszędzie są teraz ataki DDOSy itp, itd, Rok temu założyłem serwer to miałem przez cały rok DDOSy na TCP i UDP, później ucichło gdy kupiłem nowy router, a to był porzadny ots gdzie grało 150 osób, nie wiem jak komuś można zazdrościć serwera, mniejsza z tym na tibia.net.pl jak jeszcze tam byłem jeden nieprzyjemny użytkownik zazdrościł mi średniego wykształcenia, to o czym my mówimy, zawiść stopnia n-tego :p Zawiść i zazdrość ludzka nie zna granic, internet jest dla mądrych, kurdę.
 
Taka to jest mentalność polaczków, jednemu coś się udało to drugi będzie zazdrosny i będzie próbował mu to zniszczyć i rozpowiadał plotki na jego temat ;)
 
Kupno botnet'a nie jest takie trudne - każdy kto ma paypala może to mieć. Pewnie wzajemnie się atakujecie byle by przejąc trochę "masek" z konkurencyjnego ots'a. Oczerniając sasira/weeda tylko sie ośmieszacie, bo to, ze KIEDYŚ tam oni pingowali otsy czy cokolwiek to nie znaczy, ze w tym przypadku jest to któryś z Nich. Skoro jest taki placz, że 'ktoś' atakuje servis hosteam to jedynie leży to w ich rękach by zabezpieczyć servery na tyle by ludzie nie przestali korzystać z ich usług.. a Wy możecie za ten czas pograć w staki na kurniku by się odstresować :).
 
Kupno botnet'a nie jest takie trudne - każdy kto ma paypala może to mieć. Pewnie wzajemnie się atakujecie byle by przejąc trochę "masek" z konkurencyjnego ots'a. Oczerniając sasira/weeda tylko sie ośmieszacie, bo to, ze KIEDYŚ tam oni pingowali otsy czy cokolwiek to nie znaczy, ze w tym przypadku jest to któryś z Nich. Skoro jest taki placz, że 'ktoś' atakuje servis hosteam to jedynie leży to w ich rękach by zabezpieczyć servery na tyle by ludzie nie przestali korzystać z ich usług.. a Wy możecie za ten czas pograć w staki na kurniku by się odstresować :).

Nie chodzi o otsy tylko o zawiść która tu wszech obecnie panuje.
 
Trzeba jeszcze mieć hajs na tym paypalu :D
Nie no szczerze to nie tak każdy może mieć naprawdę mocnego botneta a parę osób z środowiska ots ma takiego potężnego mowa tu o polaczkach cwaniaczkach.
Niech pomyślę był kiedyś pewien spisek jak Pewien Pan i jego zielony kolega zajmowali się ots i trzeci pewien pan X dokuczał im w formie banów to PanPan i zielony kolega chcieli mu wyjebać stronę na amen sam widziałem czym dysponują. <- Dla kumatych i dłużej siedzących w tym temacie domyślcie się o kogo chodzi to są takie osoby że nikt w życiu by ich nie podejrzewał a wywalali 3/4 otsów.
 
Back
Top