• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

DDoS

4540480

New Member
Joined
May 9, 2010
Messages
5
Reaction score
0
Witam.
Słyszałem że istnieje możliwość zabespieczenia ots przed DDoS za pomocą scryptu, jeżeli to prawda czy może mi ktoś podać ten scrypt, i wyjaśnić co trzeba zrobić ?
Posiadam server TFS 0.4
 
to już obojętne, byle działało, chociaż jeżeli miał bym wybierać było by to lua.
 
a w jaki sposób moge bronić się przed ddos,pingowaniem i crashowaniem ?
 
gdzieś był skrypt w .lua na ddosy, że jak serwer traci połączenie to save daje i zamyka serwer i nie traci itemów nikt ale nie chce mi się szukać, gdzieś powinien być
 
Sekula to co mi daleś to jest pod Linuxa, tak jak pisalem mi potrzeba na pod Winde
 
Witam.
Słyszałem że istnieje możliwość zabespieczenia ots przed DDoS za pomocą scryptu, jeżeli to prawda czy może mi ktoś podać ten scrypt, i wyjaśnić co trzeba zrobić ?
Posiadam server TFS 0.4
Nie masz donatora = nie możesz prosić o pomoc związaną z tym tfs'em.
 
Sekula to co mi daleś to jest pod Linuxa, tak jak pisalem mi potrzeba na pod Winde
jeśli pod windę to może spróbuj użyć programowego firewalla, np comodo firewall lub jakiejś innej firmy
pierw wypróbuj darmowego.
 
Najpierw zdiagnozuj mniej więcej jakiej przepustowości jest ten atak...
 
Wymiar sprawiedliwości też ;)

PS
Fajny avatar. Jak go sam robiłeś to niezły skill w pajncie!
 
qXDcGig.jpg


hihi hehe haha huehue
 
Swoja droga, w ovh zdarzaja sie Wam jeszcze ataki? Mialem ots na 200 graczy i zadnych atakow nie bylo.

OVH to gówno, ja mialem tam ataki caly czas a oni to ignoruja.
 
Last edited:
Back
Top