• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

DDoSy - serwer dedykowany

cyna

New Member
Joined
Feb 7, 2009
Messages
236
Reaction score
2
Cześć.
Od dziś mój serwer jest atakowany, może znacie jakieś mniej popularne, a dobre (tańsze :D) strony z hostingami?

Patrzyłem w hosteamie, jeśli nie znajdę nić tańszego to chyba go wybiorę.
 
Nie bierz hosteamu chyba że chcesz mieć problemy z przepustowością łącza a jeżeli nie chcesz mieć problemów wyłóż ładną kaskę na specjalną ofertę.
 
Nie bierz hosteamu chyba że chcesz mieć problemy z przepustowością łącza a jeżeli nie chcesz mieć problemów wyłóż ładną kaskę na specjalną ofertę.

Polecasz coś lepszego w miarę tańszego?
 
Nie ma nic tańszego od hosteamu z ochroną przecież, lepsze zagraniczne zaczynają się od 1k zł.
 
O ile się nie mylę to hetzner coś ma ew. dragoneria.
A najlepiej to nie chwal się nikomu jaki to serwer nie do zajebania masz :) mniej wrogów lepszy zysk :>
 
O ile się nie mylę to hetzner coś ma ew. dragoneria.
A najlepiej to nie chwal się nikomu jaki to serwer nie do zajebania masz :) mniej wrogów lepszy zysk :>

hetnzer nie posiada zadnych zabezpieczeń, przynajmniej nie posiadało jak ja tam miałem maszyny
 
O ile się nie mylę to hetzner coś ma ew. dragoneria.
A najlepiej to nie chwal się nikomu jaki to serwer nie do zajebania masz :) mniej wrogów lepszy zysk :>

Przecież mój serwer byl jechany od dawna od niewypałów crashow etc, to czym ja miałem się chwalić. Uzbierałem ledwo te 150 graczy.

@Top
Nie chodzi mi o coś tańszego od hosteamu, tylko coś podobnego, bo jeśli w hosteamie mam mieć problemy z przepustowością to nie bardzo.
 
hetnzer nie posiada zadnych zabezpieczeń, przynajmniej nie posiadało jak ja tam miałem maszyny

Nie nadal nie posiada ^_^.

Infoplus? ;x

Lepszy już hosteam. Skoro Cuddi z infoplus na hosteam przeszedł xd

Ja w hosteam mam dedyka teraz też vpsa i jakoś nie narzekam, przy 340 typa online jak miałem ataki to je ogarneli w 30min.

Co do przepustowości nie miałem żadnych problemów : o
 
Nie nadal nie posiada ^_^.



Lepszy już hosteam.

Ja w hosteam mam dedyka teraz też vpsa i jakoś nie narzekam, przy 340 typa online jak miałem ataki to je ogarneli w 30min.

Co do przepustowości nie miałem żadnych problemów : o

Jaka oferte miałeś, bo ja myślałem nad tą najtańszą za 177zl.
 
Każda będzie dobra, zapytaj się po prostu supportu o filtry pod jaką ofertę, bo nie wiem czy mają w standardzie ;)
 
Jaka oferte miałeś, bo ja myślałem nad tą najtańszą za 177zl.

Ze wszystkimi w standardzie będziesz miał problem z tego co wiem kolega miał tą najtańszą ofertę pisał do supportu i musiał załatwiać sobie te gwarantowane 100 mb/s bo według statystyk hosteamu miał ok. ~~20 mb/s i to było ich minimum przy ofertach standard.
 
Kto powiedział, że 1600 zł?
Sprawdziłeś wgl ofertę? ja tu widzę 600 zł a nie 1600.
 
Back
Top