• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Deaths Modern acc

Soul_Bullock

New Member
Joined
May 4, 2011
Messages
53
Reaction score
1
Miałem to umieścić w poprzednim poście (żeby nie robić nowych tematów) ale został zamknięty...

Chodzi o kolumnę death. Jeżeli kogoś zabije więcej niż 2 osoby/potwory to automatycznie przeskakuje to do nowej linijki. Wygląda to mniej więcej tak:

PHP:
12 May , 21:48	Died at Level 2827 by an Assassin [Boss]
[B]12 May , 21:48	 and Healer Test.[/B] <-----
12 May , 21:46	Died at Level 2856 by an Assassin [Boss]
[B]12 May , 21:46	 and Healer Test.[/B]<-----

To mój kod:
PHP:
	<div class="message">
    <div class="title">
    Player Deaths</div>	
    <div class="content">
<?php
	if(!defined('BASEPATH')) exit('No direct script access allowed');

	$player = $GLOBALS['player'];
	$SQL = POT::getInstance()->getDBHandle();
	$deaths = $SQL->query("SELECT `player_deaths`.`id`, `player_deaths`.`date`, `player_deaths`.`level` FROM `player_deaths` WHERE `player_deaths`.`player_id` = {$player->getId()} ORDER BY `player_deaths`.`date` DESC LIMIT 0,10;");
    
    echo '<table style="width: 100%; margin: 10px 0px 10px 0px;" cellspacing="0" cellpadding="10" class="cellspadding">';

	if($deaths->rowCount())
	{
		foreach($deaths as $death)
		{
			$i = 0;
			$killers = $SQL->query("SELECT `environment_killers`.`name` AS `monster_name`, `players`.`name` AS `player_name`, `players`.`deleted` AS `player_exists` FROM `killers` LEFT JOIN `environment_killers` ON `killers`.`id` = `environment_killers`.`kill_id`
				LEFT JOIN `player_killers` ON `killers`.`id` = `player_killers`.`kill_id` LEFT JOIN `players` ON `players`.`id` = `player_killers`.`player_id`
				WHERE `killers`.`death_id` = {$SQL->quote($death['id'])} ORDER BY `killers`.`final_hit` DESC, `killers`.`id` ASC")->fetchAll();


			foreach($killers as $killer)
			{
				$i++;
				$str = (count($killers) >= 20 ? "Annihilated" : (count($killers) >= 15 ? "Eliminated" : (count($killers) >= 10 ? "Crushed" : (count($killers) >= 5 ? "Slain" : "Killed"))));
				if(!empty($killer['monster_name']))
					$killer['monster_name'] = (!in_array($i, array(1, count($killers))) ? str_replace(array("an ", "a "), array("", ""), $killer['monster_name']) : $killer['monster_name']);
                echo'<tr class="tablerow">
			<td width="25%"><strong>'.date("j M , H:i", $death['date']).'</strong></td>
			<td>';
				echo (!empty($killer['player_name']) ? ($i == 1 ? "{$str} at Level {$death['level']} by " : ($i == count($killers) ? " and " : ", ")).(!empty($killer['monster_name']) ? "{$killer['monster_name']} of " : "").($killer['player_exists'] == 0 ? "<a href=\"".WEBSITE."/index.php/character/view/{$killer['player_name']}\">{$killer['player_name']}</a>" : $killer['player_name']) : ($i == 1 ? "Died at Level {$death['level']} by {$killer['monster_name']}" : ($i == count($killers) ? " and {$killer['monster_name']}" : ", {$killer['monster_name']}")));
			}

			echo ".</td></tr>";
		}
	}
		echo '</table>';
?>
</div></div>
Co jest w nim nie tak? :p
 
Nie łatwiej zobaczyć w firebugu? 5 sekund i masz odpowiedź. Zresztą, to może być nie tak;
HTML:
<td width="25%">
Zwiększ procent width i zobacz, czy jest poprawa.
 
nie chciało mi się czytać całego, ale jak chcesz coś od nowej linijki, to jeśli ilość zabójców jest większa niż 1 to skrypt będzie umieszczał <br> co drugi rekord

ale zapewne rozwiązanie Sammego jest dobre i lepsze, ale nie zamknął tematu, co zazwyczaj robi więc nabiłem posta xd
 
nie chciało mi się czytać całego, ale jak chcesz coś od nowej linijki, to jeśli ilość zabójców jest większa niż 1 to skrypt będzie umieszczał <br> co drugi rekord

ale zapewne rozwiązanie Sammego jest dobre i lepsze, ale nie zamknął tematu, co zazwyczaj robi więc nabiłem posta xd
Rozwiązanie Sammego nie podziałało. Ty wiesz jak zrobić (co zmienić) żeby nie przeskakiwało do następnej linijki? ;D
 
Rozwiązanie Sammego nie podziałało. Ty wiesz jak zrobić (co zmienić) żeby nie przeskakiwało do następnej linijki? ;D

ty ja nie rozumiem już, ty chcesz, żeby nie przeskakiwało bo teraz przeskakuje, czy chcesz by przeskakiwało bo nie przeskakuje teraz ???? bo wcześniej pisałeś co innego
 
Back
Top