• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Debian problem nieszczęsne 2 otki

Jixxufi

tibia.at player
Joined
Jun 27, 2008
Messages
199
Reaction score
0
Location
Poland
Witam, wiem, że ten temat był piłowany już kilka może kilkanaście razy mimo to nie znalazłem odpowiedzi na mój problem. Chodzi o to, że jeden ots jest odpalony i śmiga bez zarzutów a dzisiaj spróbowałem odpalić kolejnego i.. wszystko jest ok do momentu gdy wyświetla mi się lista założonych postaci wtedy wyskakuje error: connection timmed out. oto fragmeny configów obu serverków:

1 serv:
Code:
ip = "xxx.pl"
	loginPort = 7171
	gamePort = 7172
	adminPort = 7171
	statusPort = 7171
2 serv:
Code:
ip = "xxx.pl"
	loginPort = 7177
	gamePort = 7178
	adminPort = 7177
	statusPort = 7177

Przypominam, że nie chodzi mi o użycie multi world. Czekam na odpowiedź, z góry dzięki!
 
o ram na bank nie chodzi ma 3gb a co do opcji slow connections nic nie daje, muszę się dowiedzieć w jaki sposób mogę udostępnić te porty a przez iptables nie mogę bo wywala, że użyłem błędnej komendy
 
Ok, jeden problem z głowy śmiga mi komenda iptables teraz tylko coś jest nie tak z tym kodem:

Code:
iptables -A INPUT --dport 7177:7178 -j ACCEPT

po jego wpisaniu wyświetla:
Code:
iptables v1.4.2: Unknown arg '(null)'
 
Ok, jeden problem z głowy śmiga mi komenda iptables teraz tylko coś jest nie tak z tym kodem:



po jego wpisaniu wyświetla:
Code:
iptables v1.4.2: Unknown arg '(null)'
Sorka zapomnialem -p tcp ;) wsadz to tam kajs
 
Ok zrobiłem tak jak trzeba, powinno cos wyświetlić o tych zmianach? bo u mnie nic tylko przeskoczyło do następnej linijki?
 
sproboj
Code:
iptables -F
deletnie all reguly
portforwardnoels 7177 i 7178 ?
jestes pewny ze ip ktore wpisales w config.lua jest poprawne ?
 
Back
Top