• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Debugger pod apache

trasaklasa

New Member
Joined
Mar 2, 2012
Messages
95
Reaction score
0
Gesior strasznie mi scina, zdarza sie ze poprostu ktos mi go wylacza poprostu strona sie muli, muli, muli i nawet restart apache nie pomaga, jest jakis debuger lub dokladniejsze logowanie zdarzen? bo to co jest aktualnie nie wskazuje mi problemow (gesior 7.6). Debian 6.0
 
Hehe, nie nie :p Ktos zamula w jakiś sposób (ataków napewno nie ma bo sprawdzałem) wszystko działa w jak najlepszym porzadku tylko ktoś w jakiś sposób wywoluje crasha mojego gesiora od kentany 3.0 :p Gdy czesto klikam w zakladki to tez tak zamuli ze potem nie mam dostepu ale wystarczy restart apache i dziala, ale tutaj gosciu jak cos zrobil to zamulalo, mielilo strone i restart apacha nic nie dawal ;/ dlatego pytam was w jaki sposob odnalezc blad? Bo nowy account maker pod kentane nie wchodzi w gre, za duzo roboty z przerabianiem :/
 
Ta Kentana 3.0 masz pod XML czy SQL? bo jeżęli ją masz pod XML, to będzie ci mulić, wtedy trzeba kompilować silnik 7.6 pod SQL.
 
@up
Kentana 3.0 sql. W ktorym miejscu napisalem ze kentana mi muli? Kentana dziala prawidlowo, ktos crashuje account makera.

@Zszywek
Tak, pisalem ci wyraznie ze to nie wina polaczen :p Ilosc polaczen moze u tej osoby wystepowac w 1, a account makera jakos crashuje. Nie wiem w jaki sposob to robi i pytam o debuggera pod apache aby dojsc co powoduje ten blad :>

@topic
refresh. Jest to przerabiany gesior, wiec znacznie sie rozni od dzisiejszych wersji :p
 
Jest bug na gęsiora aktualnie i na apache2. W łatwy sposób można podnieść i zamulić prace CPU... Zresztą sam byłem atakowany tym sposobem ale małe przekierowanie w index.php wystarczyło. Sprawdź sobie error.log z apacha albo wyślij na PW.
 
Back
Top