• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Dedyk gdzie kupić

PATrar

New Member
Joined
Jun 11, 2009
Messages
88
Reaction score
0
Chciałbym kupić dedyka tak do 100 osób przy mapce 30 mb i wszedłem na ovh.pl lecz patrze że dodali instalacje ip za 199 zł więc czy ktoś zna jakiś servis z Serwerami Dedykowanymi tak do 250 zł i instalacja za darmo ? jeśli tak to prosił bym o nazwę/linka tego servisu

Za pomoc bardzo dziękuje
 
Hmm, ja mam 2 serwery dedykowane na livenet.pl 1 na ovh i 1 na home.pl

Jeżeli nie masz kasy, to polecam Livenet, serwery tanie i dobre.
Dla bardziej kasiastych polecam ovh lub home.pl
 
jak ktos ma wiecej kasy to ovh nie polecam juz lepiej jakies w polsce mniejsze pingi bardziej plynna gra (oczywiscie tez zalezy od serwera)
 
A bo niektóre nooby myślą że vpsy są tylko do tych celów, można także również odpalić sobię inne gry multiplayer typu counter strike, cod2, również Radio Internetowe, etc. :)
 
#Phoenix332:
Wybacz, ale ja nie jestem taki jak oni, vps może służyć do każdego rozwiązania a przedewszystkim dla firm. ;)
 
Technic Ty nie wiedziałeś, że każda firma ma VPS? Daj spokój!
Home.pl stawia dedyki nawet na FałPeeSach!
 
Chcialbym cos dopowiedziec na temat serverloft, zamowilem tam serwer na 1 miesiac i napisali mi maila ze nie maja dostepnej opcji na 1 miech i mam kupic na 12, powiedzialem ze chce umowe na 1 miesiac i odmowili i yo.
 
Back
Top