• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Delete

Pytanko takie :D czy robisz cos wiecej na maszynce czy tylko sa udostepniasz bo 50 % to troszke duzo mysle ze mozna spokojnie w tej cenie miec dobry server dedykowany :D
 
Powodzenia jak ktoś odda "w całości przygotowany i gotowy do startu" serwer, który nie jest gotowcem, osobie która ma 4 posty i nikt o niej nie słyszał... nie wróżę wielu ofert.
 
Równie dobrze mogłeś napisać co w stylu "eee plissss wysylajcie mi swoje oteesy bo ja nie chce gotowca z neta z sam jestem nie ogarem i nic sam zrobic nie umiem"
 
Witam,
Prosimy o podanie danych działalności gospodarczej na jaką zarejestrowany jest Pański hosting, w przeciwnym razie będziemy musieli powiadomić urząd skarbowy.

Z Wyrazami Szacunku, Warszawski Wydział do walki z Cyber-przestępstwem
 
Witam,
Prosimy o podanie danych działalności gospodarczej na jaką zarejestrowany jest Pański hosting, w przeciwnym razie będziemy musieli powiadomić urząd skarbowy.

Z Wyrazami Szacunku, Warszawski Wydział do walki z Cyber-przestępstwem
Drogi Lanceq'u, widzę że ban na Twoje konto nie podziałał.
Informuję Cię zatem, że dane działalności gospodarczej są publiczne :)
 
Drogi Lanceq'u, widzę że ban na Twoje konto nie podziałał.
Informuję Cię zatem, że dane działalności gospodarczej są publiczne :)

Witam,
wywnioskowaliśmy że kieruje Pan to pytanie do nas, niestety nie wiemy kim jest owy osobnik ale za to my kierowaliśmy nasze pytanie do autora tematu, nie do Pana.

Z Wyrazami Szacunku, Warszawski Wydział do walki z Cyber-przestępstwem
 
Back
Top