• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Demony Na Ramieniu

troche lipa to intro, nie wiem czemu kazdy uwaza zingiego za boga filmow, fakt umie to robic no ale bez przesady

za duzo nie ma co mowic o filmie w ktorym jest 7 fragow, zapowiada sie jako tako- bedzie jakies full movie?

co to za komander w ogole? XD
 
Bedzie full movie, comander Murat(^^). Nie uwazam zingiego za boga filmow wziolem intro z yt tak samo jak i on, poprostu mi sie spodobalo, moge Ci dac 3 linki z tym intro do pobrania :) .
 
no bo to jest brane gotowe intro tylko sie podstawia napisy ( majczal da moviemaker) , ale i tak jest chujowe : DDDDDD.
 
22:03 Admiral Floty Mursu [249]: hehhehee
22:03 Admiral Floty Mursu [249]: co za pety
22:03 Admiral Floty Mursu [249]: myslisz
22:03 Admiral Floty Mursu [249]: ze nie wiem
22:03 Admiral Floty Mursu [249]: ze masslog
22:03 Admiral Floty Mursu [249]: xD
22:04 Admiral Floty Mursu [249]: gosciu
22:04 Admiral Floty Mursu [249]: ja nie z harmoni
22:04 Admiral Floty Mursu [249]: jestem
22:04 Admiral Floty Mursu [249]: ale nie przewidziales tego
22:04 Admiral Floty Mursu [249]: ze mam tam wylogowane
22:04 Admiral Floty Mursu [249]: z 10 charkow
22:04 Admiral Floty Mursu [249]: :D:D
22:04 Admiral Floty Mursu [249]: zaraz bedzie smiesznie
 
Dzyndza jestes petem, dostales przekop od tylu osób.
Jestes smieszny, bo mnie kurwa 5 min zlozyc nie mogliscie, gdzie my wbilismy z 10 fragów.

BOMBEL DOMINADO, wez lepiej skasuj acc bo az żal dupe ściska.
 
Dzyndza sie spina bo wara gładko przegrał, ja pierdole, ale wy śmiecie jesteście jak 244 ms'a zlozyc nie mozecie w 20, kurwa zaloba.
turban gang dzyndzo-bombel dominado.
 
Dzyndza masz like za inteligentny pocisk, nie tak jak Bombel, który płacze bo mu dzieciaki na osi zajebały drobne z kieszeni na lizaka.
 
Zdecydowanie wolę z Tobą pisać, aniżeli z Bomblem, który no wybacz, ale ani inteligentnie nie odpowie, ani w sumie wgle nie odpowie tak, żeby chociażby wywołać uśmiech na tym tradeowym ryju [czyt. ja]. Smutno trochę... ale co do filmu już się wypowiedziałem :p
Co do dzisiaj, to tym razem ja mam materiał, żeby coś zdziałać, czekam na wasz full film.
 
U mnie w tym teamku ludzie slabi i te jurasy na kazdym kroku sie wpierdalaja i przeszkadzaja ^^.
 
Back
Top