• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Diablo III

Dulin

Member
Joined
Mar 16, 2008
Messages
284
Reaction score
8
Location
Nie wiem?
Witajcie,

Gra ktoś z was w Diablo III? Lub zabiera się za to? Bo tak sobie myślę, że można grupowo z otland zrobić jakiś klan itd... Czyli Tibia na bok! :D

Po wiem, że większość z was patrzy już na ots i tibie jako źródło zarobku i dochodu to mam coś dla was: Premiera Diablo III. Gra pozwoli zarobić prawdziwe pieniądze | AntyWeb
Można nakurwiać i zarabiać!

PS: I jak wasze wrażenia z gry? Bo mi się dopiero ściąga :)
 
Kupiłbym ale niestety mam inne wydatki na ten moment wiec musze odlozyc Diablo na pozniej
 
Kupiłem edycje kolekcjonerską, będzie u mnie jutro.. :)
oczywiście można popykać, zawsze trochę raźniej, mimo tego że się nie znamy osobiście, ale nicki będą znajome hehe :)
 
ja niestety tez musze poczekac z 2-3 tygodnie bo brak czasu i srodkow w tym momencie. ale ogolnie bardzo fajna gra widzialem pare streamow wczoraj w nocy i zrobili mi smaczek. typowy hacknslash wiec duzo zabawy i nie jest taka monotonia gry jak tibia :D(co tu wgl porownywac XD). co do zarobku to pewnie za jakis czas bedzie mozna jakis private server albo cos, czy raczej nie? co myslicie w tym temacie bo ja sie osobiscie nie orientuje?
 
ja niestety tez musze poczekac z 2-3 tygodnie bo brak czasu i srodkow w tym momencie. ale ogolnie bardzo fajna gra widzialem pare streamow wczoraj w nocy i zrobili mi smaczek. typowy hacknslash wiec duzo zabawy i nie jest taka monotonia gry jak tibia :D(co tu wgl porownywac XD). co do zarobku to pewnie za jakis czas bedzie mozna jakis private server albo cos, czy raczej nie? co myslicie w tym temacie bo ja sie osobiscie nie orientuje?

Co do zarobku to chodzi tu o przedmioty bo masz takjakby sklepik. A co do private to odpada nie jedni mieli problemy przez WOWA.


Dokładniej to chodzi o to: Jak to zrobić? - Usługi - Diablo III
 
generImg.php

Osobiście nie pogram, no może w wakacje.
 
Witajcie,

Gra ktoś z was w Diablo III? Lub zabiera się za to? Bo tak sobie myślę, że można grupowo z otland zrobić jakiś klan itd... Czyli Tibia na bok! :D

o kurwa, to już lepiej wyjść na miasto z tabliczką "szukam ludzi do team Diablo III" bo z otlandu to same nooby pójdą
 
o kurwa, to już lepiej wyjść na miasto z tabliczką "szukam ludzi do team Diablo III" bo z otlandu to same nooby pójdą
Musisz sobie wbić do łba, że internet a miasto to dwa inne światy. Na mieście będą na mnie dziwnie patrzeć ;D No chyba, że mówisz o Thais lub Carlin :)
 
Last edited:
U mnie dziś w szkole kilka osób spierdoliło z lekcji bo kurier dzwonił że diablo na nich czeka^^

Ja osobiscie nie wydaje takiej kasiorki na gierki, i poza tym nie mam zbytnio czasu. Ale pograłbym :D
 
U mnie dziś w szkole kilka osób spierdoliło z lekcji bo kurier dzwonił że diablo na nich czeka^^

Ja osobiscie nie wydaje takiej kasiorki na gierki, i poza tym nie mam zbytnio czasu. Ale pograłbym :D
Też tak myślałem, do puki nie kupiłem konsoli.
 
Musisz sobie wbić do łba, że internet a miasto to dwa inne światy. Na mieście będą na mnie dziwnie patrzeć ;D No chyba, że mówisz o Thais lub Carlin :)
Hahahaha Jebłem :D Ja osobiście nie gram, wole patrzeć jak sie wszyscy jarają na lekcjach tym. Tak jak z wiedźminem było - i tak już nikt o tym nie pamieta.
 
Musisz sobie wbić do łba, że internet a miasto to dwa inne światy. Na mieście będą na mnie dziwnie patrzeć ;D No chyba, że mówisz o Thais lub Carlin :)

xd w sumie tyle ludzi o tym napierdala, np. w takim metrze,jadę sobie na do szkoły i słucham jak to napierdalają ludzie o tym diablo, ale chuj to już lepsze niż słyszeć jak jakiś cymbał napierdala na słuchawkach na max głośności i się giba jak jakiś gibon jebany

Hahahaha Jebłem :D Ja osobiście nie gram, wole patrzeć jak sie wszyscy jarają na lekcjach tym. Tak jak z wiedźminem było - i tak już nikt o tym nie pamieta.

nom, masz racje :)
 
W sumie skoro nikt nie jest chętny to po co się tutaj wypowiadacie?? Bez kitu odpowiedzcie sobie na to pytanie. Jest temat o zbieraniu grzybów a wy wypowiadacie się w nim o kosmosie, po co robicie ten burdel, ludzie... Osobiście nigdy w diablo nie grałem (jestem dziwny), ale chętnie bym zagrał bo oglądałem filmiki i z tego co widziałem to gra warta ceny, niedługo grę zakupie bo będę miał troche czasu więc sign me in
 
[video=youtube;vp0hIKIWG_8]http://www.youtube.com/watch?v=vp0hIKIWG_8[/video]

:$
 
Średnio na jeża... Pierwszy raz gram w tą gre i jej opinie sa znacznie przesadzone ;p kupiłem sobie tego triala za 10 zł przez 2h wbić nie mogłem bo serwery zajebany od gimbusów na całe szczęscie w nocy ich nie ma to sobie pograłem. Strasznie dużo czasu mi zabrał tem trial... Ale tak jak mówilem średno na jeża ;p Poczekam aż ceny spadna i kupie bo nie jestem pojebany by w gre wyjebać 200 zł...
 
Do mnie właśnie trafiła kolekcjonerka mmm.. <3 :)
Już mam plany na dzisiejszy wieczór :) będę napierdalał w "diabolo" :)

myślę że gra warta swej ceny, w końcu to legenda...
 
Back
Top