• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Diss "Veziv"

Calar

Trusted Member
Joined
Dec 28, 2012
Messages
1,409
Reaction score
483
Someone got "Wyjasniony"

Waiting for your response.


http://speedy*****malware.localhost/SnyKg/veziv-wyjasniony.vrf
 
its not diss
it is a shit

what a retard sing it....



GUYS RLY CANT BELIVE GUYS LOOK HOW MANY THEY GOT ... GUYS WHERE ARE U GUYS ...

GUYS WHERE ARE U GUYS HEAL ME GUYS IM DYING

GATHER TIME WHEN GATHER TIME GO LVL AND CASH STAY ACTIVE WE go RASH FULLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL INNNNNNNNNNNNNNNNNNN
thx.

diss on vt by veziv all day all night gather at moments !
 
its not diss
it is a shit

what a retard sing it....



GUYS RLY CANT BELIVE GUYS LOOK HOW MANY THEY GOT ... GUYS WHERE ARE U GUYS ...

GUYS WHERE ARE U GUYS HEAL ME GUYS IM DYING

GATHER TIME WHEN GATHER TIME GO LVL AND CASH STAY ACTIVE WE go RASH FULLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL INNNNNNNNNNNNNNNNNNN
thx.

diss on vt by veziv all day all night gather at moments !

Someone who is more clever then you anyway... Because it's impossible to be so fucking brainless like you ; /
 
czaisz szejducha ze dissy sa po 11 minut a ty ledwo 15 sekund nagrales
przeciez to smiech z ciebie nie z veziva

jestest taka ciota jak ten caly calara team na szpan cos napisales to ci moge napisac ze cie wszyscy u nas wysmiali
 
chuj tam ze ty bys nawet 4 wersow nie napisal ale cos pierdolisz o dissach po 11 minut
 
Sir Ahh z tego co pamietam to wszyscy się zawsze śmiali z Ciebie że po 1 sd kazałeś cofać a grałeś 300 msem wiec cicicicicci
 


ja nie ty daj choc 1 vt record z takim adhd jak ty tutaj albo z czym kolwiek co mowisz ze cofam czy cos ... moge dyskutowac dalej... titititi aka commandir co mw fly omel die
 
Last edited:
czaisz szejducha ze dissy sa po 11 minut a ty ledwo 15 sekund nagrales
przeciez to smiech z ciebie nie z veziva

jestest taka ciota jak ten caly calara team na szpan cos napisales to ci moge napisac ze cie wszyscy u nas wysmiali

Chuj, że to był konkursowy bit z proformy i daliśmy mu temat najazd na siwka, dlatego taki krótki ale coś pierdolisz ty jebany ulungu.
 
Huahua ja nikomu nie liże dupy, ani się o nic nie proszę... Najebałeś sobie coś do łba i pierdolisz... Gościu jesteś większym śmieciem nawet niż siwek, więc stul grzecznie pysk.
To nie ja siedziałem na vt pod innym nickiem, żeby mnie nie cisnęli... A i tak jak się wszyscy dowiedzieli, że to ty do każdy ci pocisk zjebał hahaha.
 
Back
Top