• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Dlaczego hostowales OTSY

Status
Not open for further replies.

ximmy

Member
Joined
Oct 31, 2009
Messages
374
Reaction score
6
Ja przez nałóg a później poczucie, że w prosty sposób moglem zarobić na rzecz od której byłem uzależniony. Hajs z pierwszych OTS głownie na rozwój postaci i pacc a później jak przestało to mnie jarać to miałem sporo hajsu na głupoty. Kto tak miał ?
 
Ja mogę pochwalić się tylko skromnymi xml 8.1 na grudniowo-styczniowe przerwy :((
 
To sorry.
Wydało mi się, że przez tych co zaczęli rozdawać punkty tej dzieciarni
 
@Vendeliko
OTS-y to fajna zabawa, ale czemu nie można tego połączyć z zarabianiem pieniędzy? To, że gracze wbijają na pierwsze lepsze rl mapy i wydają x zł na SMS, to sprawa graczy, a nie wina hosterów.

A stwierdzenie "przez takich jak ty otsy zeszły na psy" jest debilne, bo to gracze wybierają serwery. Właściciele serwerów nie zmuszają graczy do gry na ich otsach.

@Topic
Dla mnie to fajna zabawa i przy okazji można zarobić. ;)

@Down
No i co z tego? To ma jakiś wpływ, ale jakby gracz CHCIAŁ, to by wbił na inny serwer.
 
Last edited:
A więc zaczęło się to bardzo dawno temu, była wtedy to tibia 7.6 ale mieszkałem w mieście gdzie internet był drogi więc go nie miałem (tak jak 3/4 miasta) wtedy zobaczyłem że kolega gra w tibie bez internetu i zapytałem go jak? On na to że musi pierw odpalić serwer i logować się poprzez ip changera, więc pobiegłem szybko po płytkę i zgrał mi wszystko. Przez pewien czas grałem na tej rl-mapce na expie x4 i wbiłem około 250lvl z 8, aż nagle się stało! Pojawił się tani dobry internet, więc taki zakupiliśmy a ja wtedy zacząłem interesować się tibią i serwerami. Powoli ogarniałem jak tutaj postawić serwer aż nagle się stało, pierwszy serwer na tibie 7.6 full rl mapa. Nie osiągnąłem dużej ilości graczy bo było to około 50~, ale za to ciągle pogłębiałem swoją wiedzę na temat ots i robiłem coraz to nowe serwery i tu nagle chyc, znalazłem taki serwer jak DBL i strasznie mi się on spodobał ale nie miałem wystarczającej wiedzy żeby stworzyć taki serwer więc zostałem przy zwykłej tibii i koło wersji 8.2 zacząłem się zajmować stornami, aż nagle stworzyłem wyjebistą stronke z grami na telefon i zacząłem na niej zarabiać i tak pogłębiałem swoją wiedzę na temat php przez blisko 2 lata. Po tym czasie powróciłem do ots i nabyłem dużą wiedzę na temat lua/c++ i tak dalej i tak dalej.
 
Nie rozumiem tych wszystkich spin, w praktycznie każdej grze online masz przycisk "donate", "buy points", to czemu my byśmy mieli to robić za darmo? nie powiem, bo mnie też wkurwia takie odpalanie serwerów, bez kompletnej wiedzy ale mówi się trudno.
 
Nie rozumiem tych wszystkich spin, w praktycznie każdej grze online masz przycisk "donate", "buy points", to czemu my byśmy mieli to robić za darmo? nie powiem, bo mnie też wkurwia takie odpalanie serwerów, bez kompletnej wiedzy ale mówi się trudno.

Ja tam jakoś nigdzie nie widziałem donate, raczej te buy points ale zwróć uwagę na to, że każdy szanujący się serwer czy też gra nie da ci imba itemów za 3.66, jak niektóre otsy.
 
Kuzyn zazdrościsz czy co?
Pobierz gotowca z neta odpal i zarabiaj a nie pierdolisz głupoty co ci da to gadanie?
Tak czy siak i tak już nie ma takich serwerów bo zostały najlepsze no i te mniej popularne.
Nic ci nikt nie będzie robił za darmo owszem opłata za dedyka i jak się jeszcze coś skrobnie do ręki to chyba dobrze?
Nikt nie zmusza graczy do kupna po przez SMS SHOP a większości serwerów ma questy na itemki takie.
 
Kuzyn zazdrościsz czy co?
Pobierz gotowca z neta odpal i zarabiaj a nie pierdolisz głupoty co ci da to gadanie?
Tak czy siak i tak już nie ma takich serwerów bo zostały najlepsze no i te mniej popularne.
Nic ci nikt nie będzie robił za darmo owszem opłata za dedyka i jak się jeszcze coś skrobnie do ręki to chyba dobrze?
Nikt nie zmusza graczy do kupna po przez SMS SHOP a większości serwerów ma questy na itemki takie.

O co ci chodzi synek? PRzeczytaj sobie jeszcze raz mój ostatni post i to co ty napisałeś.
Jak jesteś noobem i nie umiesz zbalansować rozgrywki przy wprowadzeniu sms shopa to wiadomo, że najlepiej dojebać słort atttaak 999999 bo każdy to kupi, ale po 2 tygodniach każdy to będzie miał i wszyscy zleją serwer.
 
O co ci chodzi synek? PRzeczytaj sobie jeszcze raz mój ostatni post i to co ty napisałeś.
Jak jesteś noobem i nie umiesz zbalansować rozgrywki przy wprowadzeniu sms shopa to wiadomo, że najlepiej dojebać słort atttaak 999999 bo każdy to kupi, ale po 2 tygodniach każdy to będzie miał i wszyscy zleją serwer.

No i taki serwer umrze śmiercią naturalną, tak jak sam mówisz, więc w czym problem?. Poza tym powtarzam - gracze wybierają serwery, a nie serwery graczy. To gracz ma wybór i jeżeli woli wejść na opisany przez ciebie serwer, to choćby nie wiem co, wejdzie tam. ;)

Właściciele OTSów zbijają kasę na debilizmie/rozrzutności/ignorancji graczy i nie widzę w tym nic złego. Mam wrażenie, że zazdrościsz tym co zarabiają hajs i za to ich tak ciśniesz, ale w sumie nie moja sprawa.

Reasumując - gracze dostają TO czego CHCĄ. Ownerzy OTSów również ;) Wszyscy są happy

@Down
Nie dojdziemy do porozumienia. Ja A, ty B. Mamy zupełnie inne podejście do sprawy, więc ja już mam wyjebane i nie prowadzę z tobą rozmowy. Myśl co sobie chcesz.
 
Last edited:
No i taki serwer umrze śmiercią naturalną, tak jak sam mówisz, więc w czym problem?. Poza tym powtarzam - gracze wybierają serwery, a nie serwery graczy. To gracz ma wybór i jeżeli woli wejść na opisany przez ciebie serwer, to choćby nie wiem co, wejdzie tam. ;)

Właściciele OTSów zbijają kasę na debilizmie/rozrzutności/ignorancji graczy i nie widzę w tym nic złego. Mam wrażenie, że zazdrościsz tym co zarabiają hajs i za to ich tak ciśniesz, ale w sumie nie moja sprawa.

Reasumując - gracze dostają TO czego CHCĄ. Ownerzy OTSów również ;) Wszyscy są happy

Mogą zarabiać i niech to robią, ale nie na zasadzie skurwysyństwa aka punkty dla gildii, sms shop skracający żywotność serwera do 2 tyg., resetowanie charów i stawianie tego samego od nowa. No i jescze tolerowanie botów, no kurwa..

Wiem, że 99% to Ferdynandzi Kiepscy i robicie tak, żeby się nie narobić i zarobić ale niszczycie społeczność.

Nie chodzi mi o to, aby robić jakieś nie wiadomo jakie serwery. Podobno jesteście tacy pro więc na "wyższego" średniaka Was chyba stać.
 
nawet nie chce mi sie was czytac kazdy orze jak moze niech mu wychodzi na dobre, gracze to debile taka prawda... wysylaja eski a przy 10 edycji otsa budza sie ze snu zimowego gdy mama uswiadamia ich ze ukonczyli 18 lat i maja wypierdalać szukać pracy wtedy już im się nie chce wydawać hajsu na gre... pozdro
Nie że ja robie ots dla hajsu bo stwiedzam ze gracze to debile.. moze zle okreslilem... dzieci :p ....
Kazdy niech sie zajmie swoim projektem i bd git tak wg co pochwalic sie chciales czy co? lepiej zaplac podatek z tych smskow .. nara
 
kiddo podatek jest juz wliczony taki ze baja :) malo co dostajesz z tych esow. Sam nie hostowalem, lecz ciolem tych gimbusow rowno - te same pasy a potem placz:} Robilo sie kiedys walki ^.^ ale tibia to ostoja gimbusow. Nic sie nie poradzi. Jest to dobry rynek - mozna wyegzekwować troszke gotowki :p
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top