• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Dlaczego polacy wzajemnie niszczą swoje serwery a brazylijczycy na tym korzystaja?

Status
Not open for further replies.

Sativaa

Banned User
Joined
Oct 21, 2010
Messages
7
Reaction score
0
Location
Poland
Dlaczego Brazole przjeły otservlist.org? nie potraficie postawić dobrych otsów czy co? ja nie zrobilem żadnego serva od 7 miechów także mi można wybaczyc ale wy caly czas tutaj jestescie i gówno robicie. Pokażcie ze Polacy byli , są i zawsze bedą najlepsi w OPEN TIBI <_<
 
Trochę nie rozumiem Twojego pytania bo przecież przyczyniłeś się do tego aby polskie serwery nie były poważnie traktowane..
 
Zależy bardziej od gildi mi się wydaje. Co z tego jak ktoś postawi dobry server, to i tak jest źle, inwob stawiał od paru miesięcy najlepsze otsy, stabilność 1500 osób online, exp mały, bez lagów, casty itp. A i tak odeszli od niego ludzie, mimo, że rozdawał kase. Gildie się ugadały i poszli na inny ots, i tak na każdym ots teraz jest. Nie te czasy co otsy stały po pare miesięcy czyt. Trias kuli który był najlepszym evo w tamtych czasach. Gildia 1 wychodzi, zaraz druga, robi się mało online i zwykli gracze tez wychodzą. Nie chodzi tu o jakieś pkt na gildie, bo z otsów bez pkt też wychodzą gracze. Pytam na vt czemu zmieniamy otsa, to odpowiedź jest bo inne teamy też zmieniają, i tak na nie jednym vt było.
@edit - zaczyna się zazwyczaj od tych śmiesznych trade gildi, typu rodem z evo, które 1-2 battle dostają i wychodzą z servera, i za nimi reszta leci po czasie. Br gracze może są inni i dlatego się trzymają ich otsy, może w ten sposób pomyślcie.

@ czy ty sativa czy inwob stawiacie ots, bo u was zawsze najwięcej graczy i gra najstabilniejsza bez lagowa, to i tak wychodzą teamy a za nimi reszta ots.
 
Last edited:
Zależy bardziej od gildi mi się wydaje. Co z tego jak ktoś postawi dobry server, to i tak jest źle, inwob stawiał od paru miesięcy najlepsze otsy, stabilność 1500 osób online, exp mały, bez lagów, casty itp. A i tak odeszli od niego ludzie, mimo, że rozdawał kase. Gildie się ugadały i poszli na inny ots, i tak na każdym ots teraz jest. Nie te czasy co otsy stały po pare miesięcy czyt. Trias kuli który był najlepszym evo w tamtych czasach. Gildia 1 wychodzi, zaraz druga, robi się mało online i zwykli gracze tez wychodzą. Nie chodzi tu o jakieś pkt na gildie, bo z otsów bez pkt też wychodzą gracze. Pytam na vt czemu zmieniamy otsa, to odpowiedź jest bo inne teamy też zmieniają, i tak na nie jednym vt było.
@edit - zaczyna się zazwyczaj od tych śmiesznych trade gildi, typu rodem z evo, które 1-2 battle dostają i wychodzą z servera, i za nimi reszta leci po czasie. Br gracze może są inni i dlatego się trzymają ich otsy, może w ten sposób pomyślcie.


Słyszałem że robił poważne servy zamiast mnie gdy mnie nie było , no ale gdzie on jest teraz? mam jego mape na kompie ale to nic nie znaczy niech dalej robi bo trzeba pokazać tym kurwą brazolskim kto wymiata na tym rynku , nosz bądzmy szczerzy ; d
 
Last edited:
Dlaczego Brazole przjeły otservlist.org? nie potraficie postawić dobrych otsów czy co? ja nie zrobilem żadnego serva od 7 miechów także mi można wybaczyc ale wy caly czas tutaj jestescie i gówno robicie. Pokażcie ze Polacy byli , są i zawsze bedą najlepsi w OPEN TIBI <_<


HAHAHAHAHAHHA, sry muszę jeszcze raz HAHAHAHAHHAHA. Ludzie grali bo dawałeś punkty, żadna ogarnięta ekipa nigdy nie grała, zawsze boty, gildie składające się 13 letnich dzieciaków. A co ty zrobiłeś w open tibii?

gówno, zjebałeś wszystko dając darmowe punkty... Więc proszę Cię, ogarnij się w końcu i spójrz jaka jest rzeczywistość.
 
HAHAHAHAHAHHA, sry muszę jeszcze raz HAHAHAHAHHAHA. Ludzie grali bo dawałeś punkty, żadna ogarnięta ekipa nigdy nie grała, zawsze boty, gildie składające się 13 letnich dzieciaków. A co ty zrobiłeś w open tibii?

gówno, zjebałeś wszystko dając darmowe punkty... Więc proszę Cię, ogarnij się w końcu i spójrz jaka jest rzeczywistość.

hahahahahah gowno wiesz czlowieku , ja mam mape 130 mb czaisz? mialem z 30 otsow po 1000 typa ale tutaj nie chodzi o mnie tylko o was.
 
Last edited by a moderator:
Nie zgodzę się ze Brazole są nad polakami w świecie ots-ow. Polska jest była i będzie góra pomimo powstających gniotów 3-4 dni restart pkt na gildie, jest parę dobrych serwerów :) albo były i które zostaną w pamięci. :). Twierdzenie ze liczba znaczy jakość jest debilne :D mają 1,000 otsow ale każdy jeden jest tyle warto co ots typu ściągamy gotowce i odpalamy :D

A po drugie sami jesteście sobie winni, zamiast stawiać ciągle rl mapy + pkt na gildie, może weźmiecie się za reaktywacje starych ots-ow, m.in Wodzisławski OTS, Pegaz OTS, Wypas OTS, Universe OTS itp. (Kazdy z was pamięta ots na którym grał i gra sprawiała mu radość)

KURWA PRZESTAŃCIE LICZYĆ NA GILDIE ! A ZACZNIJCIE LICZYĆ NA GRACZY TAM GDZIE BĘDĄ GRACZE BĘDĄ I WASZE GILDIE !!! BO TERAZ NA PIERWSZYM PLANIE SA GILDIE PÓŹNIEJ GRACZE !! NIE ZAPOMINAJCIE O NAS !!! ZACZNIJCIE KURWA MYŚLEĆ ROZSĄDNIE
 
Last edited:
Brazylijczycy są i będą ponad Polską w OT. U nich są jeszcze ludzie, którzy coś umieją i współpracują w grupach żeby stworzyć coś fajnego razem- patrz, Pokemony. Natomiast u nas wygląda to następująco... chcę coś stworzyć, piszę na forum, dostaje 5 komentarzy "nic za darmo" i koniec (nie żebym sam się do tego przyczyniał, ale szczerze mówiąc raz, że ja mam coś do zaoferowania to dwa czemu ja mam robić za Caritas? ;)). Nie ważne, czy jestem elf, czy jakiś świeżak. U nas każdy leci na kasę i jak mu ubędzie 50 graczy rozpieprza 50 serwerów z Polską flagą. Kończy się to jak kończy, rotacjami. Sami przyzwyczailiście gildie do darmowych punktów, do wiecznych problemów z serwerami przez ataki i do tego, że de facto MOGĄ zmieniać serwery jak rękawiczki. Oni wiedzą, że wejdą ugrają 250 lv i koniec, trzeba iść gdzie indziej- tak są nauczeni, przyzwyczajeni. Narzekajcie na siebie, na nikogo innego. Temat zamykam, bo się trolle o padline znowu pobiją.


PS. Sativa, moja mapa ma 200mb, będziemy się licytować dalej? Gdybyś chociaż ciupeńkę trollasku wiedział co z czym się je, wiedziałbyś, że rozmiar mapy to nie wszystko, a de facto im mniejsza tym lepiej dla ciebie i "twojego dedyka".
 
Jeszcze kilka takich tematów to chyba rozważymy zamknięcie Polish Boardu, bo żal to czytać.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top