• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

DLL injector

Drilien

New Member
Joined
Sep 10, 2012
Messages
5
Reaction score
0
Pisze wlasna biblioteke dll, ale musze ja wstrzykiwac przez inny program, jak zrobic aby moja biblioteka wlaczala sie automatucznie??
 
google.pl >.<
Sorry ale jestem pewien ze tam to znajdziesz, to po co bezsensu tu piszesz.
 
Ahh... czy ja to napisalem po japonsku??
Mam juz kod ktorym inject'uje moja dll, ale to jest osobny inny program.

Nie chce aby gracz musial dodatkowo wlaczac moj program, bo to bez sensu.

Chce aby po wlaczeniu gry moj plik dll automatycznie zostal wstrzykniety.
 
Albo mi się wydaje albo w nazwie tematu sam sobie odpowiedziałeś ?
 
Ze co?!
W ogole nie rozumiem co napisales, co miales na mysli.

Czy rozumiecie moj problem, czy po prostu sie ze mna bawicie, bo nie mam czasu na takie ciuciu babki...
 
Przed kolegami chciales sie pochwalic, takim zboczeniem z tnet?? ^^
Tam mi na pewno nie pomoga.

Probowalem szukac po google, znajdu same programy, ktore dzialaja w tem sm sposob co moj.
 
Przykład I: stworzyć plik, który wypakowuje klienta Tibii, odpala go i odpala twój program w tle do załadowania biblioteki (WinRAR). Ewentualnie, jakiś loader to twojego serwera.
 
Predzej zastosuje loader, tylko bym musial zablokowac uruchamianie klienta bez loadera.

Poki co ta forma mi odpowiada, ale nie zadowala.
 
IID King wygoogluj to i masz sprawe z głowy.
Ewentualnie był tutoarial na tprograming.org. Dasz rade masz juz chyba wszystko co potrzeba do lokalizacji potrzebnych ci rzeczy.
 
Last edited:
Predzej zastosuje loader, tylko bym musial zablokowac uruchamianie klienta bez loadera.

Poki co ta forma mi odpowiada, ale nie zadowala.
Klienta trzymaj w loaderze i ładuj go od razu do ramu.
Z tego co sie orientuje to musisz zmodyfikowac Portable Executable - Wikipedia, the free encyclopedia w .exe, po stronie .dll tego nie zrobisz. Wiem ze DarkstaR z TPForums kiedys tak przerobil klienta Tibii ze automatycznie wczytywal jego .dllke
Innymi słowy wystarczy nadpisać pierwszą lepszą funkcje z klienta uruchamianą przy starcie, by dodatkowo uruchomiła naszą dllke.
 
Back
Top